Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Al. Piłsudskiego 153, PKO BP, Oddział 3 Łódź

Miasto: Łódź
Bank: PKO BP
Indeks: A

Al. Piłsudskiego 153, 90-959 Łódź
tel. 42 670 44 64, 042 670 44 00 fax: 42 670 44 01
Angielski
 Niemiecki
 Francuski
 Włoski
 Hiszpański
 Rosyjski


oraz inne języki
w zależności od miasta
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 30 czerwca będziesz zwolniony z opłaty rekrutacyjnej.
Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego zaprasza kandydatów na wolontariuszy do korzystania z pośrednictwa wolontariatu oraz oferty szkoleniowo-edukacyjnej, realizowanych w ramach projektu "Budowanie Centrum Wolontariatu w Województwie Łódzkim". Organizatorzy pomogą Ci znaleźć odpowiednią organizację, dadzą szansę zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności!
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zajęła 3. miejsce wśród najwyżej ocenianych uczelni wyższych według studentów w 2015 roku. 12 maja 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie uczelnia odebrała wyróżnienie wręczane przez międzynarodową firmę doradczą Universum – światowego lidera w dziedzinie employer brandingu.
Politechnika Łódzka poszerzyła ofertę edukacyjną. Wśród nowych kierunków znalazła się m.in. inżynieria kosmiczna i technologia kosmetyków.
Zespół Koła Naukowego Oktan działającego na WIPOŚ Politechniki Łódzkiej w składzie: Justyna Wojtasik, Filip Mikołajczyk i Bartosz Opara - wziął udział w międzynarodowym konkursie Indonesia Chem-E-Car, odbywającym się w ramach konferencji naukowej Chernival 2015 w Institut Teknologi Sepuluh Nopember w Surabaji (drugim co do wielkości mieście Indonezji).