Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

Al. Piłsudskiego 153, PKO BP, Oddział 3 Łódź

Miasto: Łódź
Bank: PKO BP
Indeks: A

Al. Piłsudskiego 153, 90-959 Łódź
tel. 42 670 44 64, 042 670 44 00 fax: 42 670 44 01Pod koniec marca w Strykowie pod Łodzią odbył się Corning Women’s Open Day, event promujący rozwój zawodowy kobiet, przygotowany po sukcesie „Dnia Inżynierek” na Politechnice Łódzkiej przez producenta kompleksowych rozwiązań optycznych, Corning Optical Communications.
Studentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania Marta Nieborak zdobyła wyróżnienie Przewodniczącej Jury za etykietę na kolekcjonerski zestaw płyt Kings of Rock.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oficjalnie zainaugurowała działalność Akademii Charakteryzacji, Wizażu i Stylizacji. Otwarciu towarzyszył pokaz awangardowych stylizacji autorstwa Małgorzaty Jakubowskiej oraz taneczne show w wykonaniu tancerek ze studia Lilla House.
24 marca na Politechnice Łódzkiej rozpoczął się cykl warsztatów „The Corning Academy”, które poprowadzą eksperci firmy Corning Optical Communications, jednego z najważniejszych partnerów uczelni. W zajęciach uczestniczyć będą najlepsi studenci wybrani przez przedstawicieli uczelni, a po ich zakończeniu uzyskają certyfikaty potwierdzające udział w programie.
KONCERT SHANTY * IRISH * FOLK w wykonaniu zespołów RYCZĄCE DWUDZIESTKI i DREAKE. Dużo dobrej muzyki, dużo zabawy... To wszystko już 12 kwietnia 2014r. w Piotrkowie Trybunalskim MOK ul. 3 Maja 12 godzina 19.00. Bilety do nabycia w kawiarni MOK - przedsprzedaż 30,00 zł/ w dniu koncertu 50,00 zł. Istnieje możliwość rezerwacji pod adresem: bilety@ryczace20.pl
W piątek 7 marca, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, na Politechnice Łódzkiej odbył się ”Dzień Inżynierek”. W trakcie imprezy przyszłe panie inżynier dowiedziały się jak budować ścieżkę kariery oraz jak rozwijać się i odkrywać swoje talenty. Celem eventu była promocja rozwoju kobiet na kierunkach technicznych.
To, że prowadzicie ciekawe prace badawcze wiemy, ale czy jesteście gotowi wyjść na scenę i streścić je w 3 minuty? “Szaleństwo” - powiecie! “Ale właściwie to po co?” - zapytacie. Odpowiadamy: będą atrakcyjne nagrody, nauczycie się promować swoją pracę, poprawicie swoje zdolności komunikacyjnie, poznacie innych doktorantów, a kontaktów nigdy za wiele. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 18 marca 2014.
Politechnika Łódzka zaprasza 6 lutego (czwartek) o godz. 11.00 na prezentacje „Laboratoria BioNanoParku – struktura, wyposażenie, możliwości współpracy”. Pracownicy PŁ przedstawią dwa laboratoria: Biofizyki Molekularnej i Nanostrukturalnej oraz Biotechnologii Przemysłowej.
Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi prowadzi nabór na studia II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego. Do wyboru Pedagogika nauczycielska oraz Wspomaganie rozwoju osobistego i przedsiębiorczości.
Od 22 stycznia do 21 lutego trwa rekrutacja na studia II stopnia na Politechnice Łódzkiej.
Na Uniwersytecie Łódzkim ruszają innowacyjne studia podyplomowe Coaching Zrównoważonego Stylu Życia. To pierwsze tego typu studia w Polsce, które są odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie „prozdrowotnym” stylem życia.
Zaprezentuj swoją STUDNIÓWKOWĄ STYLIZACJĘ i wygraj cenne nagrody ufundowane przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu! Zdjęcia można przesyłać do 16 lutego.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza chętnych do biernego uczestnictwa w zajęciach tanecznych swoich studentów w dniach 15-17 stycznia. Zajęcia będą odbywać się w salach baletowych K312 i K314 przy ul. Sterlinga 26 w Łodzi.
Do 31 stycznia trwa rekrutacja na Uniwersytecie Medycznym na unikatowy program stacjonarnych studiów doktoranckich w jęz. angielskim, prowadzonych przez Wydział Nauk Biomedycznych Uniwersytetu Medycznego w partnerstwie z Ecole Doctorale Biosigne, współfinansowany z funduszy strukturalnych (Projekt UMED3-Bioscience).
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
Cały sezon zimowy!!
Wyjazdy na narty ze SnowTrex
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą wyjazdów studenckich na narty z firmą SnowTrex
19 - 26 kwietnia 2014
Active Travel - Nendaz
Wybudowana w latach 2007/2008 komfortowa rezydencja
w stylu górskiego chalet, położona zaledwie 200 m od centrum Nendaz oraz 60 m od wyciągu i 150 m od gondoli na Mont - Fort. Obok rezydencji przebiega trasa narciarska. Obiekt posiada saunę, parking oraz garaż.
12 kwietnia - 8 dni
Sunweb - Alpenchalets Brugger
Piękny ośrodek Alpenchalets Brugger położony jest na skraju centrum Mayrhofen a co za tym idzie posiada doskonałą lokalizacje do odkrywania Alp. Zaprojektowane z wielka dbałością o szczegóły domki są odpowiednie dla maksymalnie 10 osób. W nowych domkach deluxe jest nawet sauna. Obiekt jest jednym z najbardziej popularnych miejsc noclegowych w naszym programie, szczególnie polecanym dla rodzin z dziećmi!