Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na studia. Jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji o tym co i gdzie studiować WSSiP ma nadal wolnej miejsca.
Politechnika Łódzka oraz Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi zawarły w czwartek 14 września 2017 roku umowę o współpracy. Dokument został podpisany przez rektora prof. Sławomira Wiaka oraz komendanta wojewódzkiego policji inspektora Andrzeja Łapińskiego
Drużyna Raptors z Politechniki Łódzkiej już w drugiej połowie września weźmie udział w prestiżowych zawodach ERL Emergency Robots. - Wyjeżdżamy z Łodzi 12 września. Zabieramy ze sobą dwa roboty lądowe (w tym naszego łazika) i trzy drony oraz wszystko co jest potrzebne w sytuacjach kryzysowych. Cały sprzęt może ważyć nawet 400 kg - mówi lider drużyny Mateusz Kujawiński, doktorant Wydziału EEIA Politechniki Łódzkiej.
Wpłata za rok studiów z góry w terminie do 30 września obniża opłatę o jedno czesne, tj. student/kandydat zyska jedno czesne gratis, jeśli w terminie do 30 września wpłaci na indywidualne konto Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu równowartość jedenastu nominalnych czesnych.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi wychodzi naprzeciw obecnym oczekiwaniom wymaganym od menedżerów i proponuje nowoczesny model kształcenia: audytowo-kreatywny na kierunku Zarządzanie.
Osiedle Akademickie Politechniki Łódzkiej zmienia swój wygląd. Nowe elewacje budynków dostrzegają przechodnie i kierowcy przejeżdżający Al. Politechniki, ale wiele dzieje się także wewnątrz domów studenckich. Najnowszą, zakończoną inwestycją jest przebudowa i remont III Domu Studenta Politechniki Łódzkiej. Do października zakończą się także „wakacyjne” remonty.
Zespół Iron Warriors z Politechniki Łódzkiej jako jedyny z Polski wziął udział w Pisaralla pisimmalle, zawodach superoszczędnych pojazdów organizowanych w Finlandii.
Trwają zapisy na studia w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Rekrutacja będzie prowadzona do 30 września a w przypadku wolnych miejsc do 11 października 2017 roku.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza nauczycieli na bezpłatne kursy doskonalące, które finansowane są ze środków wojewódzkich zadań edukacyjnych Łódzkiego Kuratora Oświaty w 2017 roku. Nabór trwa od 17 sierpnia.
Zespół Iron Warriors jako jedyny z Polski, w środę, 23 sierpnia rusza na zawody Pisaralla pisimmalle do Finlandii. Studenci Politechniki Łódzkiej chcą pobić własny rekord w pokonywaniu dystansu na 1 litrze paliwa - dziś ten wynik to 837 km. W zawodach 27 sierpnia zmierzą się drużyny z 12 krajów.
Dla naszego klienta szukamy konsultantów - infolinia
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu przygotowała promocję rekrutacyjną. Zapisując się do 31 sierpnia nie poniesiecie żadnych dodatkowych opłat.
W ramach projektu Międzynarodowy Program Kształcenia - Political Sience, realizowanego w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi możesz zdobyć tytuł magistra nauk politycznych studiując w międzynarodowym środowisku. Projekt dofinansowany jest z Funduszy Europejskich.
Jesteś studentem Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi? Uczelnia daje ci szansę podjęcia studiów drugiego kierunku bez opłat, z wyjątkiem czesnego za ostatni semestr dyplomowy.
Po raz trzeci studenci i absolwenci Politechniki Łódzkiej należący do Koła Młodej Kadry Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa spędzą wakacje, remontując dom dziecka. Ta charytatywna akcja realizowana z ogromną pasją i zaangażowaniem jest przedsięwzięciem wyjątkowym. Łączy umiejętności nabyte na studiach w naszej uczelni z chęcią pomocy tym, którzy sami nie mogą poradzić sobie z problemem.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia na specjalności Zarządzanie kryzysowe w administracji, która dostępna jest na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.
28 lipca Politechnika Łódzka rozpocznie rekrutację dodatkową na kierunki, na których zostały wolne miejsca. Zapisy zakończą się 13 września 2017 roku.
Zainteresowanie studiami w jedynej uczelni technicznej w regionie jest większe niż w roku ubiegłym. W pierwszym etapie rekrutacji na studia stacjonarne pierwszego stopnia uczelnia przyjęła 3816 osób, o 4,3 proc. więcej niż w roku ubiegłym.
Politechnika Łódzka gości około 80 praktykantów z całej Europy, a także z Chin, Hong Kongu, Japonii, USA, liczną grupę stanowią też studenci z Ameryki Łacińskiej, w tym z Ekwadoru, Brazylii i Meksyku.
Rozpoczyna się nowy wymiar współpracy Skanska i Politechniki Łódzkiej – wspólne projekty badawcze. Właśnie podpisano umowę, obejmującą zielone i zrównoważone budownictwo, technologie asfaltowe i betonowe, geotechnikę oraz digitalizację.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
EF_Education_First_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
220_300_pol.jpg
AHE_220.gif
uns_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura