Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Usługi samochodowe

(miejscowość)
Kategoria

Autoprzekładnie Zaborski

Miasto: Łódź
Kategoria: silniki, mechanika, stacje obsługi

Kwiatowa 19, Łódź
tel. 42 611 17 43Angielski
 Niemiecki
 Francuski
 Włoski
 Hiszpański
 Rosyjski


oraz inne języki
w zależności od miasta
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 już się rozpoczęła. Sprawdź ofertę i zapisz się już dziś.
Społeczna Akademia Nauk zaprasza na studia. Uczelni przygotowała dla kandydatów atrakcyjne promocje. Sprawdź i przekonaj się sam. Ty też możesz zostać studentem renomowanej uczelni.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 30 czerwca będziesz zwolniony z opłaty rekrutacyjnej.
Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego zaprasza kandydatów na wolontariuszy do korzystania z pośrednictwa wolontariatu oraz oferty szkoleniowo-edukacyjnej, realizowanych w ramach projektu "Budowanie Centrum Wolontariatu w Województwie Łódzkim". Organizatorzy pomogą Ci znaleźć odpowiednią organizację, dadzą szansę zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności!
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zajęła 3. miejsce wśród najwyżej ocenianych uczelni wyższych według studentów w 2015 roku. 12 maja 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie uczelnia odebrała wyróżnienie wręczane przez międzynarodową firmę doradczą Universum – światowego lidera w dziedzinie employer brandingu.