Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Usługi samochodowe

(miejscowość)
Kategoria

Autoprzekładnie Zaborski

Miasto: Łódź
Kategoria: silniki, mechanika, stacje obsługi

Kwiatowa 19, Łódź
tel. 42 611 17 43


Opieka i wsparcie osób starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnych to nowa specjalność na kierunku pedagogika II stopnia w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, umożliwiająca zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu pedagogiki, psychologii i polityki społecznej.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu została wybrana do realizacji projektu „Innowacyjny model kształcenia ustawicznego na uczelniach wyższych” i jako jedna z trzech Uczelni w Polsce testować będzie innowacyjny model organizacji kształcenia ustawicznego.
"Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy", to książka, której współautorem jest wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu Pani mgr Anna Drobnik.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu po raz kolejny została wyróżniona znakiem „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra Uczelnia – Dobra Praca” w roku akademickim 2014/2015.
W poniedziałek 30 czerwca 2014 w Pałacu Lubomirskich w Warszawie podczas gali finałowej ogólnopolskiego konkursu Studencki Nobel 2014 wyłoniono najlepszych studentów w kraju. Beata Małachowska, reprezentująca Uniwersytet Medyczny w Łodzi zdobyła Studenckiego Nobla w kategorii Nauki medyczne i nauki o zdrowiu.
Uniwersytet Medyczny w Łodzi zakwalifikował się do finału konkursu "Lider Informatyki 2014". Uczelnia została wyróżniona w kategorii sektor użyteczności publicznej i jest jedyną szkołą wyższą, która znalazła się w finale.
Rozmowa z Karoliną Bartczak-Jasiaczyk — kierowniczką Biura Karier Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
Uczelnia Nauk Społecznych została autoryzowanym Centrum Testowym Certiport. Certiport daje wyjątkową okazję zdobycia honorowanych na całym świecie certyfikatów branży IT, które są doskonałym impulsem w karierze i rozwoju osobistym.
Polski Uniwersytet Wirtualny zaprasza na pomostowe studia on-line na kierunku pielęgniarstwo. To znakomita i jedyna w Polsce oferta dla osób, które są absolwentami liceum medycznego, bądź medycznego studium zawodowego!
Dla studentów Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego przewidziano rabat 150zł na kursy organizowane przez British Centre. Promocja dotyczy roku akademickiego 2014/2015.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu rozpoczęła rekrutację na studia II stopnia (magisterskie) na kierunku PEDAGOGIKA. Zapisz się już dziś i wybierz jedną z proponowanych specjalności: Resocjalizacja w środowisku otwartym, Pedagogika opieki i wychowania, Menadżer projektów społeczno-kulturalnych.
Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na nowe kierunki studiów podyplomowych.
Resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną to nowa specjalność w Społecznej Akademii Nauk na kierunku Pedagogika I stopnia.
Uniwersytet Łódzki zdobył 2 certyfikaty: "Najwyższa Jakość Studiów" oraz "Uczelnia Liderów 2014". Certyfikaty przyznano na okres od czerwca 2014 do czerwca 2015 r.
parasol_england_150px.jpg
WORK UK - płatne praktyki w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. Zakwaterowanie | wyżywienie | szkolenie praktyczno–językowe przed wyjazdem | wyjazdy przez cały rok na 3 – 12 miesięcy.
Więcej>>>
Bułgaria to wymarzone miejsce na wakacyjne szaleństwo. Gwarantowana słoneczna pogoda, cieplutkie morze, piaszczysta plaża oraz do tego wszystkiego niskie ceny sprawiają, że na miejscu można szaleć bez obawy o swój porfel. Wyjazdy do Obzoru organizujemy już od 8 lat, z roku na rok cieszą się one coraz większym zainteresowaniem!
Wyjazd do Czarnogóry – jednego z najpiękniejszych krajów bałkańskich. Wspaniałe nadmorskie pejzaże (o jakie nie tak łatwo nawet w innych krajach na Adriatykiem), urocze zaułki starych, pełnych zabytków miasteczek, długie, szerokie, plaże, kwitnące życie nocne… Warto się o tym przekonać osobiście – to już nasze piąte wakacje w Czarnogórze!
Hotel San Juan Park położony jest w odległości niespełna 400 metrów od plaży. Do dyspozycji Gości są pokoje z balkonem, a także odkryty basen, czynny w sezonie. Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej części kurortu i oferuje czynną przez całą dobę recepcję.