Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe z dofinansowaniem nawet do 80%. Wszystkie programy kształcenia oparte są na profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej, efektywnego wykorzystania pozyskanych wiadomości oraz budowania optymalnej ścieżki kariery zawodowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia.
Jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Na Uczelni właśnie ruszyła rekrutacja na ten kierunek.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów kilka atrakcyjnych promocji.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uruchamia nową formę prowadzenia zajęć - studia online.
Mediator rodzinny to nowa specjalność na kierunku Praca socjalna w Społecznej Akademii Nauk w łodzi. Uczelnia jako jedyna na terenie Łodzi daje możliwość uzyskania wpisu do Rejestru Sądowego Mediatorów Stałych przy Sądzie Okręgowym jako sądowy mediator rodzinny.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2018/2019 nowy kierunek I stopnia - Pielęgniarstwo.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zaprasza na nowe studia podyplomowe na kierunku Coaching dietetyczny.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 rozpoczęła się 10 maja.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja już trwa, do wyboru masz 23 kierunki.
Aż 7 kierunków prowadzonych w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej otrzymało prestiżowy certyfikat "Studia z Przyszłością".
Jako student pewnie na każdym kroku słyszysz, że warto zadbać o odpowiedni start kariery już na studiach. Jeśli nie chcesz tracić czasu, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia nową specjalność: Koordynator pojazdów autonomicznych na kierunku Logistyka.
Zespół HomU w składzie: Krzysztof Fudała, Jakub Forysiak i Piotr Krawiranda zakwalifikował się do krajowego finału konkursu Microsoft Imagine Cup 2018, który odbędzie się 11 i 12 kwietnia w Warszawie. Członkowie zespołu studiują informatykę na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.
Politechnika Łódzka otrzyma 97,5 mln zł na nowy budynek w kampusie A uczelni. Umowę w tej sprawie podpisali wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin oraz rektor Politechniki Łódzkiej prof. Sławomir Wiak.
Senat Politechniki Łódzkiej uchwalił harmonogram postępowania kwalifikacyjnego oraz limity przyjęć na studia w roku akademickim 2018/2019.
Zespół Wavy awansował do finałów krajowych konkursu Microsoft Imagine Cup 2018, które odbędą się 11 i 12 kwietnia w Warszawie. Studenci opracowali lokalizator dla nurków rekreacyjnych, który monitoruje przebieg nurkowania zapewniając bezpieczeństwo. Dzięki systemowi Wavy nurek nigdy nie jest sam.
Stworzenie programu studiów dualnych, zidentyfikowanie i prowadzenie projektów z obszaru innowacji oraz prac badawczo rozwojowych (R&D) to nowe kluczowe obszary kooperacji pomiędzy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego a Politechniką Łódzką. Rozszerzenie dotychczasowej, bardzo dobrej współpracy jest możliwe dzięki umowie, którą w dniu 28 marca br., zawarły BSH i Politechnika Łódzka.
We wtorek 27 marca odbyło się inauguracyjne posiedzenie Konwentu Politechniki Łódzkiej. Jego członkami są osoby zaangażowane w rozwój Łodzi i regionu, w tym Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Gremium to skupia 22 osoby, głównie przedstawicieli największych przedsiębiorców i instytucji finansowych z województwa łódzkiego. Zadaniem Konwentu jest inicjowanie i doradztwo w zakresie długoterminowych planów rozwoju oraz podejmowanie inicjatyw ukierunkowanych na nawiązywanie i pogłębianie współpracy uczelni z szeroko pojętym otoczeniem.
27 lutego firma Sto Sp. z o.o. podpisała z Politechniką Łódzką list intencyjny inaugurujący współpracę w sferze nauki i edukacji. Sto zaoferuje studentom możliwość odbycia płatnych staży i pomoc w przygotowaniu ich prac dyplomowych.
Politechnika Łódzka będzie realizowała projekt o wartości ponad 13 milionów złotych, przyznany na kompleksowe działania obejmujące studentów i pracowników uczelni. „Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej” to zestaw aktywności zaplanowanych dla zwiększenia jakości i skuteczności kształcenia, także w kontekście internacjonalizacji procesu kształcenia.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Łodzi
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
UNS_220.jpg
WSSIP_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 04
 
Polityka Prywatności