Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
27-29 marca 2014

XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

XVII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO odbędą się w dniach od 27 do 29.03.2014 w Łódź.

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO to jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Targi FVF dają swoim rozmachem możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem fotograficznym, filmowym i video, ale także nawiązania kontaktów z firmami i ludźmi, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie nowych technologii.

Targi cieszą się bardzo dużą frekwencją odwiedzających związanych z dziedziną fotografii i video, nie tylko w sposób zawodowy, ale i hobbystyczny. W Łodzi prezentowany jest najnowszy sprzęt fotograficzny i oprogramowanie do cyfrowej obróbki obrazu i montażu video.

Na terenach targowych w Łodzi można obejrzeć stanowiska najbardziej znanych marek na świecie zajmujących się sprzętem foto i video, wziąć udział w warsztatach, prezentacjach, wystawach i spotkaniach z najlepszymi fotografami. Jak zawsze imprezy towarzyszące dają odwiedzającym doskonałą okazję do zwiększenia swojej wiedzy o fotografii i filmie.

Targi to również bardzo atrakcyjna forma bezpośrednich spotkań branżowych, dlatego FILM VIDEO FOTO jest doskonałym miejscem do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Tereny targowe:

Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze MTŁ
Łódź, al. Politechniki 4

data ostatniej modyfikacji: 2013-07-05 15:53:16
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Łodzi
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uczelnia - patio
miniatura
 
Polityka Prywatności