Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2014-06-05

Outsourcing receptą na sukces! – Targi B2B Usług Outsourcingowych – 5.06.2014 r.

Miasto: Łódź

Już 5 czerwca w Instytucie Europejskim w Łodzi odbędzie się druga edycja Targów B2B Usług Outsourcingowych pod hasłem „Outsourcing elementem strategii rozwoju biznesu – recepta na sukces!”. Wydarzenie skupia najlepszych specjalistów oraz firmy zajmujące się sektorem BPO.

Targi B2B Usług Outsourcingowych to platforma spotkań biznesowych dla tych, którzy poszukują rozwiązań outsourcingowych oraz tych, którzy je dostarczają. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do osób i firm, które są zainteresowane tematyką outsourcingu i poszukują sposobów na zminimalizowanie koszty w swoim przedsiębiorstwie, a także wszystkich tych, którzy szukają partnerów do współpracy.

- Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i poglądów na temat outsourcingu i jego znaczenia dla rozwoju biznesu. Chcemy stworzyć dla przedsiębiorców okazję do dyskusji oraz poszerzenia wiedzy w tym temacie. Jako przedsiębiorcy wierzymy, że outsourcing może być receptą na sukces. - mówi Violetta Kryszczuk, Prezes Zarządu Prospects Publisher, organizatora Targów.

Ważnym elementem programu Targów będzie debata z udziałem najlepszych ekspertów i firm z dziedziny outsourcingu, a także specjalnie przygotowane warsztaty i prezentacje merytoryczne. Tematem prezentacji będzie m.in. "Prawne pułapki umów outsourcingu na przykładzie outsourcingu IT" oraz "Dlaczego niektórzy potrafią sprzedawać WIĘCEJ? - wpływ korzystania z usług nowoczesnego contact center na efektywność, jakość i wizerunek Twojego biznesu."

O tym jak wdrożyć rozwiązania outsourcingowe do strategii biznesowej podczas otwartej debaty porozmawiają:

· Dariusz Rosati, były Minister Spraw Zagranicznych, poseł na sejm RP

· Piotr Rutkowski, Partner Zarządzający firmy SourceOne Advisory

· dr hab. Piotr Płoszajski, Profesor i kierownik Katedry Teorii Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej

· Leszek Rożdeński, były Prezes Zarządu IT Works, członek Małopolskiej Rady
ds. Społeczeństwa Informacyjnego

· Iwona Chojnowska-Haponik, Dyrektor Departamentu Inwestycji Zagranicznych PAIiIZ

· Monika Kaczorek, Partner Mazars

Goście podczas debaty omówią światowe trendy w outsourcingu, możliwe drogi wejścia na rynek BPO, jak strategicznie wykorzystywać w biznesie nowe technologie oraz jak zwielokrotnić potencjał innowacyjny firmy.

Z dnia na dzień zainteresowanie Targami rośnie. Do udziału w wydarzeniu zdecydowały się firmy takie jak: Call Center Inter Galactica, Rödle & Partner, PKF Consult, Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy, Nowy Styl, Business Support Systems, SPIE. To doskonała okazja do spotkania dla tych, którzy poszukują partnerów do współpracy. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą firm działających w tym sektorze i nawiązać cenne kontakty biznesowe. Udział w targach polecany jest również studentom chcącym zgłębiać swoją wiedzę na tematy związane z sektorem BPO.

Udział w Targach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o targach oraz rejestracja dostępna jest na stronie www.b2btargi.com.pl, a także poprzez platformę Meeting Pointer.


data ostatniej modyfikacji: 2014-05-28 10:59:40
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Łodzi
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 5
miniatura Gala absolwenta 2016 - 05
miniatura
 
Polityka Prywatności