Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
28.06-9.07.2021
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na warsztaty konstrukcji ubioru, które odbędą się w dniach 28 czerwca - 9 lipca.
23.08-3.09.2021
Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na warsztaty konstrukcji ubioru, które odbędą się w dniach 23 sierpnia - 3 września.
Archiwum
2021-06-02 17:30
Szkolenie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 17:30.
2021-05-26 17:30
Szkolenie odbędzie się 26 maja o godzinie 17:30.
2021-05-19 17:30
Szkolenie odbędzie się 19 maja o godzinie 17:30.
2021-05-12 17:30
Szkolenie odbędzie się 12 maja o godzinie 17:30.
2021-05-05 17:30
Szkolenie odbędzie się 5 maja o godzinie 17:30.
2021-04-13 17:00
DRODZY STUDENCI ORAZ OSOBY SYMPATYZUJĄCE Z UCZELNIĄ!!! Samorząd Studencki wraz z opiekunem, ma zaszczyt zaprosić Was na SPOTKANIE dotyczące profilaktyki raka piersi, które przeprowadzone będzie przez Stowarzyszenie Łódzki Klub Amazonka. Spotkanie odbędzie się: ONLINE w dniu 13.04.2021 tj. we wtorek od godziny 17.00.
2019-10-01
Gdzie studiować? Który kierunek studiów jest dla mnie najlepszy? Jaki zawód mogę wykonywać po studiach? Jak wygląda proces rekrutacji? To tylko przykłady wielu pytań, jakie obecnie zadają sobie uczniowie gimnazjów i liceów, przed którymi stoi decyzja o wyborze studiów. Nie muszą się już zastanawiać – odpowiedź na pytania i wątpliwości znajdą na Wydziale Zarządzania UŁ, który zaprasza wszystkich chętnych na drzwi otwarte. Na zwiedzanie zapisywać się można przez cały
2019-01-05
Ułatwienie przepływu wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim, zwiększenie praktycznego wymiaru programów studiów i prac dyplomowych, a także więcej ofert praktyk i staży studenckich – to niektóre z przewidywanych efektów zainicjowania na Wydziale Organizacji i Zarządzania nowej formy współpracy z przemysłem.
2018-11-20 10:00
Spotkanie odbędzie się w dniu 20 listopada 2018 r. w godz. 10:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA przy ul. Narutowicza 34.
2018-11-14
Data: 14 listopad 2018
Miejsce: Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny,  
ul. Rewolucji 1905r. 41, 90-214 Łódź
2018-07-02
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi organizuje Warsztaty Projektowania Nawigacji, które rozpoczną się w dniach 2-3 lipca 2018 roku w budynku SAN przy ul. Tokarzewskiego 2.
2018-05-31
Pracownicy firmy Corning 19 kwietnia spotkają się ze studentami na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji w ramach kolejnego Corning Day. Przyszli inżynierowie dowiedzą się, jakie możliwości rozwoju oferuje międzynarodowa firma oraz będą mogli zapisać się na warsztaty z technik negocjacyjnych.
2018-05-24 10:00
Już 24 maja w godzinach 10:00-16:00 Novartis otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Open Day i zobacz, jakie możliwości oferuje szwajcarska firma!
7-11.05.2018
Masz dość nudnych wykładów? Ćwiczenia wydają ci się oderwane od rzeczywistości? W takim razie Finance Week jest właśnie dla Ciebie!
2018-04-24
4 lata konferencji naukowych, 4 lata projektów społecznych, 4 lata organizacji imprez zrzeszających wszystkich łódzkich studentów… Studenckie Koło Naukowe Fascynacji Ekspansją Internetowych Mediów (łatwiej i w skrócie – SKN FEIM) działające przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, kończy w tym roku 4 lata!
2018-04-23
W imieniu Akademickiego Biura Karier UŁ, jak i studenckiej grupy jego jedenastu Ambasadorów, mamy przyjemność zaprosić na nasz prekursorski event pod nazwą „Czy istnieje życie po studiach?”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2018 roku w starym gmachu Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Jana Matejki 32/38.
2018-03-02
w dniu 2 marca 2018 r. o godz. 16:30 Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania przy Wydziale Zarządzania UŁ zaprasza na seminarium Tech Life Harmony (wydarzenie bezpłatne). Celem spotkania jest przyjrzenie się bliżej, czy jest możliwe tworzenie biznesowej i społecznej harmonii funkcjonowania maszyn i ludzi.
2018-03-02 16:30
w dniu 2 marca 2018 r. o godz. 16:30 Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania przy Wydziale Zarządzania UŁ zaprasza na seminarium Tech Life Harmony (wydarzenie bezpłatne). Celem spotkania jest przyjrzenie się bliżej, czy jest możliwe tworzenie biznesowej i społecznej harmonii funkcjonowania maszyn i ludzi.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności