www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-12-13 18:30

Ewa Farna w kinie Helios Sukcesja!

Specjalnie dla naszych widzów dwa spotkania z Ewą 13 grudnia godzina 17:30 i 18:30,będzie można wysłuchać krótkiego setu akustycznego oraz zobaczyć film dokumentujący 10 lat życia na scenie!

Ewy Farnej nikomu przedstawiać nie trzeba. Piękna, młoda, zdolna, z atomowym głosem dała się poznać szerokiej publiczności w wielu odsłonach. Pojawiła się jako trener swej drużyny w 3. edycji 'Bitwy na głosy', gdzie dotarła do samego finału. Zasiadła w jury słowacko-czeskiego „Superstar” - odpowiednika polskiego „Idola”.

W 2017 roku wkroczyła z nową energią i nowymi projektami: w Polsce i Czechach wydaje singiel promujący film „Wszystko albo nic”, za który w Polsce otrzymuje Złotą Płytę, wzięła udział w dubbingu superprodukcji animowanej „SING” i została jurorem w powracającym po 12 latach na antenę „Idolu”.

 

„Przez ten dokument chciałabym pokazać ludziom jak wygląda świat show businessu, jakie to emocje, kiedy spędzasz czas dojrzewania na oczach publiczności oraz mediów. Chciałam pokazać, jak wygląda praca i przygotowania zanim wejdzie się na scenę i kiedy się z niej schodzi. Ludzie często myślą, że moja praca ogranicza się tylko do pracy na scenie - w momencie koncertu i koniec, zakładają, że pracuję tylko przez te 1,5 h tam na scenie i pytają co robię w ciągu tygodnia“ mówi z uśmiechem Ewa.

 

„Pokażę się fanom bez make-upu, wkurzona, zestresowana i zdesperowana. Zabiorę kamerę także do rodzinnego domu, pokażę, gdzie lubię być i skąd pochodzę. Udało mi się namówić do wywiadu swoich rodziców, a to naprawdę wyjątkowe bo rodzice nie udzielają wywiadów“ dodaje Farna.

 

Tego spotkania nie możesz przegapić.

 

Informacje na stronie:

 

http://www.helios.pl/47,Lodz/Aktualnosci/Szczegoly/id/6098?banTrId=Ewa-Farna-ban2

dodane przez


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-24 13:30:20
Komentarze

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
220_300_pol.jpg
AHE_220.gif
uns_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura