Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2019-10-31 23:00

Maraton Halloween w Kinie Helios Sukcesja

kategoria: kino

31 października o godz. 23:00 Kino Helios Sukcesja Łódź Al. Politechniki 1

25 i 31 października o godz. 23:00  . Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

MARATON HALLOWEEN zestaw 1

25 i 31 października, w zestawie pierwszym premierowo ZŁE MIEJSCE i GODZINA OCZYSZCZENIA. Następnie wyłącznie w kinach Helios przedpremierowo ZAŚNIJ i na jedynych pokazach specjalnych PUPPET MASTER - 30. Rocznica.

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, których jedynym celem jest … śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek przerażający horror producentów „Piły” – ZŁE MIEJSCE. Następnie premierowo demoniczna GODZINA OCZYSZCZENIA. Dalej, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios, w dodatku na miesiąc przed światową premierą, doskonale oceniany ZAŚNIJ i na koniec pokaz specjalny PUPPET MASTER - 30.rocznica.

MARATON HALLOWEEN zestaw 2

25 i 31 października do wyboru również zestaw drugi, w którym pokażemy cztery kolejne horrory - premierowo ITSY BITSY i DOM STRACHOW, a na koniec przedpremierowo NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Zestaw drugi rozpoczynamy premierowym ITSY BITSY. Potem trzymający w niezwykłym napięciu do ostatniej sekundy DOM STRACHOW. Na koniec przedpremierowo, wyłącznie w kinach Helios NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Pewne jest, że również ten przerażający zestaw jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z nich wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?


data ostatniej modyfikacji: 2019-10-14 09:52:49
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Łodzi
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności