Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2019-03-24

Dni Edukacji Międzynarodowej w Łodzi

24 marca 2019, Łódź, Vienna House Andel's Hotel, ul. Ogrodowa 17. Wstęp wolny od 10:00 do 17:00.

24 marca w Łodzi odbędą się specjalistyczne targi edukacji zagranicznej, podczas których swoje programy przedstawią zagraniczne placówki z Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwajcarii, Niemiec, Kanady, Stanów Zjednoczonych i innych krajów. Odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję, aby podczas jednego wydarzenia poznać międzynarodową ofertą kształcenia ponad 50 instytucji edukacyjnych takich jak uniwersytety, zagraniczne szkoły językowe, prywatne i publiczne szkoły z internatem, szkoły średnie i inne.

Wielka Brytania to najpopularniejszy cel podróży wśród młodych osób aplikujących na studia zagraniczne. Nic dziwnego – prestiżowe uniwersytety z bogatą historią, międzynarodowa atmosfera, bogate zaplecze naukowe to wszystko sprawia, że brytyjskie uczelnie to światowa czołówka. Tradycyjnie największa liczba wystawców to szkoły wyższe z UK, ale nie zabraknie także przedstawicieli uniwersytetów z innych państw np. z Holandii, której popularność wśród absolwentów polskich szkół średnich rośnie z roku na rok. Uczestnicy będą mieli również okazję zapoznać się z programami szkół wyższych ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Niemiec, Szwajcarii i innych krajów.

Swoją ofertę zaprezentują również zagraniczne szkoły językowe organizujące kursy i obozy językowe w Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Niemczech. Placówki te oferują ciekawe kursy językowe dla dzieci i młodzieży, dorosłych czy wykwalifikowanych pracowników firm i korporacji. Ponadto nauczyciele przedszkoli, szkół oraz nauczyciele akademiccy będą mogli uzyskać informacje na temat kursów organizowanych w ramach programu ERASMUS+.

Droga do czołowych uniwersytetów prowadzi przez prestiżowe szkoły średnie, dlatego na targach nie zabraknie dyrekcji i nauczycieli  najlepszych szkół średnich z Wielkiej Brytanii, Austrii, Szwajcarii czy Niemiec.

data ostatniej modyfikacji: 2019-03-22 10:09:51
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 


INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Łodzi
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
AHE_220.jpg
UNS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 4
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
 
Polityka Prywatności