1 kwietnia 2006 (sobota)
(Archiwum)

Koncertowa miasto mania

"miasto mania - na żywo" - to kolejny etap niezwykłego projektu Marii Peszek. Po sukcesie płyty i spektaklu w warszawskiej Fabryce Trzciny, laureatka tegorocznych prestiżowych nagród Gazety Wyborczej i Tygodnika Przekrój, wyrusza w trasę z koncertową wersją albumu "miasto mania".

"miasto mania - na żywo" - to po prostu koncert. Śpiewam w nim piosenki z płyty w bardziej energetycznych i żywiołowych aranżacjach. Improwizuję. Towarzyszy mi czterech świetnych muzyków: Michał "Fox" Król - instrumenty klawiszowe, Marcin Ułanowski - perkusja, Wojciech Traczyk - kontrabas, Mariusz Wróblewski - gitara.

 

Koncert jest zdarzeniem samym w sobie, niezależnym od spektaklu. Nie zobaczymy Marii Peszek w "roli" wokalistki, ale wokalistkę Marię Peszek, po prostu. Nie należy spodziewać się żadnych aktorskich trików ani wizualnych uatrakcyjnień. Nie byłabym jednak sobą, gdyby i w koncercie nie znalazły się niespodzianki..."

 

1 - Łódź, Fanaberia II

 

      Źródło: independent.pl


ostatnia aktualizacja: 2006-03-10
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 28 czerwca
Polityka Prywatności