19 kwietnia 2008 (sobota)
(Archiwum)

Rekrutacja do Europejskiego Forum Studentów

Europejskie Forum Studentów AEGEE – Łódź (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe) zaprasza wszystkich studentów chcących aktywnie spędzać czas na studiach.

Logo_made_of_AEGEEans.jpg
AEGEE [czyt. aeże] jest największą, interdyscyplinarną organizacją zrzeszającą ponad 15.000 studentów wszystkich kierunków, z całej Europy. Organizacja powstała w 1985 roku z myślą o studentach, którzy pragną rozwijać swoje pasje i podnosić kwalifikacje.

AEGEE każdego roku realizuje szereg projektów o wszechstronnej tematyce, prowadzi działania na rzecz integracji europejskiej, wspiera idee studenckiej mobilności i wymiany kulturowej.
Członkostwo w Europejskim Forum Studentów gwarantuje możliwość udziału w  licznych szkoleniach, kursach, wyjazdach w ramach wymiany studenckiej, letnich obozach językowych, tzw. Summer Universities i innych imprezach w międzynarodowym środowisku.
W ramach wewnętrznych programów AEGEE, każdy członek ma również szansę zawierać ciekawe znajomości podróżując po całej Europie za niewielkie pieniądze.

Obecnie trwają przygotowania m.in. do międzynarodowej konferencji pod nazwą „Africa, so far yet so close”, która odbędzie się w dniach 24 – 26 kwietnia br. na Uniwersytecie Łódzkim, w ramach VIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki.

Spotkania informacyjne odbywają się w każdą środę o godz. 19:30 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, pokój 213. W czasie tych spotkań członkowie Europejskiego Forum Studentów przedstawiają szczegóły swojej działalności, a także odpowiadają na pytania zainteresowanych osób.
Ponadto wszelkie pytania można kierować na adres e-mail
aegee_lodz@o2.pl lub poprzez stronę internetową www.aegeelodz.pl


ostatnia aktualizacja: 2008-03-19
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
9 maja 2026 (sobota), godz. 12:00
Siódme wtajemniczenie
9 maja 2026 (sobota), godz. 16:00
Misery
9 maja 2026 (sobota), godz. 16:00
Złota Kaczka i Duch starego zamku
9 maja 2026 (sobota), godz. 19:07
PUŁAPKA reż. Adam Orzechowski
9 maja 2026 (sobota), godz. 19:15
Sen o jesieni
9 maja 2026 (sobota), godz. 19:30
Misery
9 maja 2026 (sobota), godz. 20:00
Peron, czyli tam i z powrotem
9 maja 2026 (sobota), godz. 22:00
LATINO FESTIVAL | ŁÓDŹ
10 maja 2026 (niedziela), godz. 12:00
Siódme wtajemniczenie
10 maja 2026 (niedziela), godz. 16:00
Misery
Polityka Prywatności