14 listopada 2008 (piątek)
(Archiwum)

Zostań mistrzem ortografii z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną

9 października rusza ogólnopolski „Turniej ortograficzny z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi”.

W każdym z miast odbędą się eliminacje, podczas których uczestnicy akcji, w 5 osobowych drużynach będą pisać dyktando ortograficzne. Zwycięskie grupy spotkają się w wielkim finale, 14 listopada 2008 r., w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Nad prawidłowym przebiegiem całego projektu czuwać będzie specjalna komisja polonistów, a pieczę nad samym finałem, obejmą poważane autorytety w dziedzinie językoznawstwa.

W potyczkach ortograficznych wezmą udział: młodzież, dorośli i seniorzy; uczniowie i  studenci, biznesmeni i politycy. Wszyscy, którzy lubią dobrą zabawę i którym nie obojętna jest dbałość o kulturę języka polskiego. Liczba uczestników jest nieograniczona.
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: kursy językowe, książki, gry komputerowe, pendriv`y, eleganckie pióra i torby na laptopy.

Patronat medialny nad turniejem objęli: Patio TV, Slajd, Interia.pl, Pora.pl, Studentnews.pl, Korba.pl.

Szczegóły na:
www.turniej.wshe.lodz.pl


ostatnia aktualizacja: 2008-10-07
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności