
Zbliża się koncert dwóch niezwykle utalentowanych gentlemanów. Mowa o Andrzeju Piasecznym i Sewerynie Krajewskim. Artyści w trakcie swojej trasy koncertowej po Polsce postanowili zagościć w łódzkiej Wytwórni.
Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski przez długi czas nie byli obecni na polskiej scenie muzycznej. W zeszłym roku postanowili zrealizować wspólny projekt i tym samym przypomnieć się publiczności. Efektem ich współpracy jest bardzo ciepło przyjęta płyta, która zdobyła szereg nagród i wyróżnień. Album zatytułowany "Spis Rzeczy Ulubionych" okazał się wielkim sukcesem obu artystów.
“Spis Rzeczy Ulubionych” został wydany w 2009 roku i od razu zaowocował kilkoma singlami. W kwietniu b.r. uzyskał on status Złotej, a już miesiąc później Platynowej Płyty. Publiczność na koncertach w całym kraju nuci słowa takich przebojów jak "Chodź, przytul, przebacz" (który zyskał tytuł Przeboju Roku na Festiwalu w Opolu oraz dzięki któremu Andrzej Piaseczny został uhonorowany statuetką "Hit Generator" TVP2) czy "Rysowane Tobie" (który został okrzyknięty Hitem Lata RMF FM).
Koncert Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego jest jednym z bardziej wyczekiwanych przez łodzian występów tego roku, czego dowodem jest fakt, iż w sprzedaży pozostało już niewiele biletów. Na koncercie nie zabraknie z pewnością lirycznych tekstów i wpadających w ucho melodii, które za sprawą wokalisty i kompozytora przeniosą publiczność zgromadzoną tego wieczora w Wytwórni w piękną, muzyczną podróż.
Miejsce:
Wytwórnia, Łódź