10 stycznia 2010 (niedziela)
(Archiwum)

Zbudujmy Razem Serce

Studenckie Koło Naukowe Inwestor działające przy Wydziale Ekonomiczno - Socjologicznym UŁ zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Zbudujmy Razem Serce”, która odbędzie się podczas XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 10 stycznia 2010 r. Patronat nad wydarzeniem obieli: WOŚP, Prezydent Miasta Łodzi, Rektor Uniwersytetu Łódzkiego oraz TVP.

W godzinach 12:00 - 20:00 na Rynku Głównym w Manufakturze, studenci łódzkich uczelni oraz mieszkańcy miasta układać będą z monet serce o przybliżonych wymiarach 10m x 10m. Finałowi akcji towarzyszyć będzie pokaz sztucznych ogni. Całość zebranych funduszy zostanie przekazana na tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - onkologię dziecięcą.

Każdy zainteresowany i chętny do pomocy może włączyć się w układanie serca. Zapraszamy Cię do Manufaktury już w najbliższą niedzielę - pokażmy całej Polsce, że Łodzianie mają wielkie serca!


ostatnia aktualizacja: 2010-01-04
« powrót
Komentarze
Ostatnie:
7.01.2010 22:09
Dodał(a): ~grzesiek
o ja! ale super! pomysł pierwsza klasa. gdzies sie mozna zgłaszac?
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 28 czerwca
Polityka Prywatności