11 sierpnia 2010 (środa)
(Archiwum)

Emigranci

Śródmiejskie Forum Kultury, w ramach Letniej Sceny Forum 2010, zaprasza na spektakl "Emigranci".

Emigranci to dwaj uciekinierzy do wolności. AA - intelektualista, ucieka z powodów politycznych, XX - robotnik ucieka z powodów ekonomicznych. Jeden więc ucieka do wolności, którą rozumie jako brak wszelkich arbitralnych, niesprawiedliwych politycznych ograniczeń, drugi zaś ucieka do wolności, która jest możliwością realizacji marzeń o lepszym, bardziej dostatnim życiu. Emigranci są konfrontacją tych dwóch ucieczek, dwóch systemów wartości, dwóch uciekinierów, którzy spotykają się w obskurnej emigranckiej norze, gdzie są skazani na swoje towarzystwo.

Śródmiejskie Forum Kultury Łódź, ul. Roosvelta 17, godz. 19:00

ostatnia aktualizacja: 2010-07-30
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
Fotofestiwal 2026: 24 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
Polityka Prywatności