25 września 2010 (sobota)
(Archiwum)

I love Kizomba w Łodzi!!

kategoria: koncerty

Kolejna impreza w gorących rytmach angolańskich z cyklu I love Kizomba tym razem zawita do Łodzi. Już 25-tego września, w piątek, w klubie Antrakt (ul. Zachodnia 95 ), po raz pierwszy w Łodzi, odbędzie się impreza we współczesnych rytmach angolańskich.

Kizomba, semba, tarraxinha i kuduro to angolańskie style muzyczne i taneczne, które cieszą się coraz większa popularnością w Europie Zachodniej i podbijają tamtejsze parkiety, a w sobotę rozgrzeją klubowiczów w łódzkim Antrakcie.

Podczas imprezy nie zabraknie zmysłowej kizomby, dynamicznej semby, namiętnej tarraxinhi, elektryzującego kuduro jak również coupé-décalé, r’n’b, reggaetonu  oraz hip-hopu.  
Zapraszamy serdecznie do klubu Antrakt na muzyczną podróż po gorących rytmach angolańskich.

Sobota, 25.09.2010r.
Klub Antrakt, ul. Zachodnia 95, Łódź.
Wstęp: 15zł
Start: 22:00


ostatnia aktualizacja: 2010-09-14
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 23 czerwca
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
Fotofestiwal 2026: 24 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
Polityka Prywatności