Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-09

Corning Academy wraca na Politechnikę Łódzką

21 listopada podczas Corning Day przedstawiciele amerykańskiej firmy Corning spotkają się z przyszłymi inżynierami na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej.

Studenci będą mogli porozmawiać z pracownikami firmy na temat oferty stażowej i możliwości pracy w przedsiębiorstwie. Corning Day to również świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej odnośnie zbliżających się warsztatów w ramach Corning Academy.

 Wszystkich zainteresowanych możliwościami rozwoju w Corning firma zaprasza na stoisko informacyjne 21 listopada (wtorek) od godz. 9:30 do godz. 14:30. Pracownicy będą czekać na studentów na parterze w budynku a22.

 Warsztaty na temat metodologii DMAIC

 Równolegle do wydarzenia wystartują zapisy na warsztaty z cyklu Corning Academy, które odbędą się 28 listopada w godz. 10:00 do 13:00, w Sali Rady Wydziału w budynku A18 na pierwszym piętrze. Tematem pierwszego spotkania będzie zarządzanie projektami – poprowadzi je kierownik działu inżynieryjnego, Katarzyna Adamowicz wraz ze swoim zespołem. W ramach warsztatów studenci poznają praktyczne wykorzystanie metodologii DMAIC na konkretnych przykładach biznesowych. Nowe umiejętności będą mieli okazję sprawdzić podczas zadań w grupach. Oprócz zdobycia wiedzy merytorycznej warto wziąć udział w Corning Academy, ponieważ firma prowadzi rekrutację na programy stażowe, a celem warsztatów jest znalezienie najlepszych talentów. „Współpraca  z Politechniką Łódzką jest dla nas kluczowa, ponieważ to właśnie z tej uczelni rekrutujemy młodych inżynierów do pracy w Corning. Chcemy pokazać młodym ludziom, że po ukończeniu studiów wcale nie muszą wyjeżdżać z Łodzi, ponieważ tutaj również czekają na nich atrakcyjne oferty pracy przy innowacyjnych projektach” – mówi Marek Gagis, dyrektor zakładu Corning. Zapisy na warsztaty prowadzone są drogą elektroniczną: https://corning-zarzadzanie-prrojektami.questionpro.com

 Staż w dziale Badań i Rozwoju Corning

 Wśród aktualnych ofert dla studentów, Corning poszukuje stażystów do działu R&D, który w tym roku świętuje swój jubileusz. „W ubiegłym roku globalną siecią IP przesłano 1.2 ZB (zettabajtów) danych, a liczba urządzeń podłączonych do sieci w 2021 roku przekroczy 27 miliardów, czyli więcej niż trzykrotność ziemskiej populacji. Przesyłanie tak dużej ilości informacji jest możliwe dzięki światłowodom, których metodę produkcji opracował Corning. Włókno szklane o średnicy zbliżonej do ludzkiego włosa pozwala przesłać tyle samo informacji, co 400 tysięcy skrętek miedzianych i właśnie technologiami światłowodowymi zajmują się inżynierowie pracujący w dziale Badań i Rozwoju w oddziale w Strykowie. Podczas 10 lat naszej działalności uzyskaliśmy ponad 40 międzynarodowych patentów, a kolejne 50 aplikacji oczekuje w Urzędzie Patentowym” – mówi dr inż. Grzegorz Tosik, menedżer w Dziale Badań i Rozwoju.

 O firmie:

Corning jest liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Od wielu lat współpracuje z Politechniką Łódzką, angażując się w kształcenie przyszłych inżynierów. Firma prowadzi działania w obrębie różnorodności, promując kobiety na inżynierskich stanowiskach poprzez akcję „Dziewczyny na Politechniki”. W tym roku Amerykańskie przedsiębiorstwo po raz pierwszy zostało sponsorem charytatywnej, biznesowej sztafety – Łódź Business Run.

 

dodane przez prmjcc


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-20 09:14:06
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW - Gmach Wydziałów Nauk o Żywności oraz Żywienia Człowieka i Konsumpcji
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 10
 
Polityka Prywatności