Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-05-20

Trwają zapisy na darmowe warsztaty w ramach Corning Academy

Na Politechnikę Łódzką wraca Corning Academy – cykl bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez pracowników firmy Corning. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 kwietnia i będzie poświęcone negocjacjom.

Na Politechnikę Łódzką wraca Corning Academy – cykl bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez pracowników firmy Corning. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 kwietnia i będzie poświęcone negocjacjom. Chętni mogą zgłaszać się przez wypełnienie formularza na stronie: https://negocjacjewbiznesie.questionpro.com

Warsztaty z technik negocjacyjnych poprowadzi Piotr Sitarski, menadżer ds. negocjacji biznesowych, EMEA, absolwent Politechniki Łódzkiej, który doświadczenie zdobywał w wielu obszarach m.in. w logistyce, zarządzaniu linią produktów, handlu międzynarodowym czy zakupach strategicznych. Szkolenie odbędzie się w najbliższą środę 26 kwietnia w sali OZ-332 Lodex, w godzinach 11.00-14.00. Zdobytą wiedzę, dotyczącą prowadzenia skutecznych negocjacji, studenci będą mogli od razu zweryfikować w praktyce. Wszystkie osoby, które wezmą udział w Corning Academy, otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i potrwa około trzy godziny.

Corning Academy to szansa dla przyszłym inżynierów nie tylko na zdobycie biznesowych umiejętności, ale też okazja do nawiązania cennych kontaktów z pracownikami międzynarodowej firmy. Przedstawiciele Corning regularnie pojawiają się na uczelni, bo jak podkreśla Marek Gagis, Dyrektor Zakładu:

„Politechnika Łódzka jest dla nas kluczowym partnerem, jeśli chodzi o pozyskiwanie najlepszych inżynierów. Wielu obecnych pracowników Corning na różnych szczeblach – od praktykantów po członków kadry zarządzającej – to absolwenci tej uczelni, dlatego dbamy o stałą obecność naszej firmy w życiu studenckim. Angażujemy się w kształcenie młodych ludzi i dzielimy się z nimi praktyczną wiedzą naszych pracowników, bo wierzymy, że w przyszłości dołączą oni do grona naszych ekspertów. Oferujemy przyszłym inżynierom programy stażowe i rozwojowe, które zazwyczaj kończą się stałym zatrudnieniem”.

Corning stawia na stałą współpracę z Politechniką Łódzką

Spotkania Corning Day i warsztaty z cyklu Corning Academy to tylko jedne z wielu aktywności prowadzonych przez firmę Corning w ramach współpracy z Politechniką Łódzką. Pracodawca od wielu lat jest zaangażowany w kształcenie młodych inżynierów poprzez m.in: wykłady prowadzone przez pracowników firmy, możliwość pisania prac dyplomowych we współpracy z przedsiębiorstwem czy odbywania staży. Dzięki wsparciu firmy powstało Laboratorium Technik Światłowodowych pod patronatem Corning.

O firmie:

Corning jest liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Od wielu lat współpracuje z Politechniką Łódzką, angażując się w kształcenie przyszłych inżynierów. Firma prowadzi też działania w obrębie różnorodności, m.in. promując kobiety na stanowiskach inżynierskich poprzez akcję „Dziewczyny na Politechniki”. Ze względu na wysokiej jakości pracę polskich specjalistów i rosnące zapotrzebowanie na kable światłowodowe, obok istniejącego zakładu powstaje nowa fabryka, która niebawem rozpocznie swoją działalność.

dodane przez MJCC_PR


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-20 12:08:07
Komentarze

Nauka języków w Łodzi
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura WSZOP
 
Polityka Prywatności