Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-04-06 20:00

SUPERHUMAN LIKE BRANDO – KONCERT W IRON HORSE

kategoria: koncerty

Koncert Superhuman Like Brando odbędzie się w sobotę. 6 kwietnia w Iron Horse Pub (róg Sienkiewicza i Tuwima), o godzinie 20:00. Bilety dostępne będą w klubie przed koncertem.

SUPERHUMAN LIKE BRANDO to trio okrzyknięte przez media „nadzieją polskiego rocka”. Zespół tworzą uznani muzycy, mający za sobą udział w wielu różnorodnych projektach, od czołówki polskiej alternatywy po światowy jazz.

Łukasz Moskal to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich perkusistów, znany z zespołów Brodki, Nosowskiej, czy Sister Wood.

Wojtek Traczyk to gitarzysta basowy i kontrabasista, współpracujący wcześniej m.in. z Gabą Kulką, Marią Peszek, Warszawskim Combo Tanecznym, Janem Młynarskim, czy Peterem Brötzmannem.

Dawid Karpiuk – wokalista, gitarzysta i songwriter, grał w zespołach garażowych.

SHLB to powrót muzyków do rockowych korzeni. Ich muzyka nie sięga do żadnych oczywistych wzorców. Pulsuje w niej skumulowana historia rocka, od jego początków, po współczesne brzmienia. Teksty, w większości w języku polskim, napisane są w oparciu o osobiste doświadczenia i uczucia autora.
SHLB ma za sobą występy na Spring Break Festival i Europejskich Targach Muzycznych „co jest grane”. W Łodzi wystąpi w ramach swojej pierwszej trasy koncertowej „Nikt nas nie zna tour”, promującej debiutancki album zatytułowany „Superhuman Like Brando”. Płyta ukazała się 30 listopada 2018 roku pod szyldem wytwórni Nextpop, znanej z debiutów BOKKI, czy Fismolla.. Zespół o płycie: „To piosenki, które zapamiętacie z chwytliwych refrenów i popowych melodii, z grungowej wściekłości i rock and rolowej energii, zagrane raz z niemal dream-popową czułością, a raz z punkową furią”. Album promują single „Taksówkarz” i „W stronę słońca”.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-21 11:10:57
Komentarze

Nauka języków w Łodzi
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 3
 
Polityka Prywatności