Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2019-10-05 23:00

Pogotowie Techno // The Next Stage Of Overdose [Parallx]

Pogotowie Techno %2F%2F The Next Stage Of Overdose [Parallx]

Miejsce: SODA Underground Stage
Łódź, Plac Komuny Paryskiej 6

Kup bilet

Cena biletu Standard: 30 PLN

Parallx, Juerga, BSHK, Expected Gates


Po dziś dzień wspominamy marcową edycję Acid Overdose. Natomiast wiemy, że nie ma co żyć przeszłością, a historię należy pisać na nowo. Tym razem nad Łodzią zbiorą się czerwone chmury, z których spadnie deszcz żrących elektronicznych dźwięków, aby móc wspólnie oddać się niezapomnianej przygodzie spod znaku OVERDOSE.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego wchodzimy na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na drugą odsłonę imprezy, ponownie zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy - Parallxa - niemieckiego producenta i DJ-a, członka – Label Group, wytwórni należącej do Kobosila. Już 5 października zaprezentuje swojego niezwykle energicznego seta, łódzkiej publiczności, która ponownie zgromadzi się w klubie Hidden Event Zone.
Oprócz wspomnianego artysty zagrają także: Juerga – DJ i promotor z wytwórni Urbanum, pochodzący z Poznania, na co dzień rezydent stolicy Techno – Berlina. Dopełnieniem line-upu drugiej edycji Overdose. będzie występ szybko rozwijającego się łódzkiego duetu - Expected Gates, który zdobywa coraz większe uznanie na krajowym podwórku oraz pochodzącego z Trójmiasta, Księcia Winyli – BSHK, którego występ zachwycił wszystkich podczas ostatniego After Overdose.

Line-Up:
Parallx
Juerga
BSHK
Expected Gates


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-09 23:15:01
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Łodzi
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności