2023-07-06 17:00

CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny

CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny
kategoria: festiwale

Miejsce: Puszcza Bolimowska | Zaścianek Babie Lato
Bolimów, Ziemiary 56

Kup bilet

Cena biletu ULGOWY: 90 PLN

▪️ Robert Rient - "Moc a Miłość - perspektywa szamańska"
▪️ Michał Ratajski - "Męskie Poruszenie"
▪️ Taimana Muo Sing - "Haka Maori"
▪️ Dawid Rzepecki - "Tantra Love. Droga tantrycznego Mężczyzny"
▪️ Michał Godlewski - "Źródła Męskości. Oddech Transmodalny. Pojednanie z Ojcem"
▪️ Bartosz Zadurski - "Emaptyczna Komunikacja"
▪️ Michał Shootman Majewski - "Męska perspektywa rodzicielstwa"
▪️ Andrzej Hrycaj - "Wewnętrzny Ogień, metoda Wima Hofa"
▪️ Grzegorz Sykała - "Muzyka Serca - koncert pieśni szamańskich"
▪️ Maciej Marczak - "Kręgi Męskie, Inicjacje, Taniec Niedźwiedzia"
▪️ Huzy Navigator - "Ceremonia Dźwięku"
▪️ Tomasz Eichelberger - "Qi Gong"
▪️ Kuba Bania Izbicki - "Transformacja Agresji"
▪️ Piotr Matłok - "Szałas Potu, Ceremonia Fajki, Taniec Niedźwiedzia"
▪️ Marcin Poćwiardowski - "LOWEN for MEN"
▪️ Łukasz Puchalski - "Odnajdywanie, integracja, utrzymywanie Wewnętrznej Mocy"
▪️ Mikołaj Szerment - "Playfight sztuka Połączenia"
▪️ Krzysztof Stefanek - "Deep dive - oddech Prawdy i Tworzenia"
▪️ Łukasz Gołoś - "Podróż do Przyszłości"
▪️ Wojciech Wieconkowski - "Największa Miłość Wojownika - Opowieść o Kole Medycyny"
▪️ Tymoteusz Niemiec - "Do Prawdy przez Strach"
▪️ Richard Sion Ra Windelov - "The Whole Man"
▪️ Kamil Lelonek - HackYourBrain "10 błędów przez które przestajesz być mężczyzną, czyli jak tracisz testosteron"
▪️ Rafał Wilk - "Chronobiologia - czym jest i jak zarządzać energią ludzką"
▪️ Filip Filipiuk - "Krąg Pieśni Serca"
▪️ Leo Mross - "Wild Hearts - Dzikie Serce"
▪️ Marcel Bird Wieteska - "Joga Integralna"
▪️ Phao Sanato - "Pieśni Duszy - warsztat uwalniania Głosu"
▪️ Sajti & Pachamama Band - "Camino Rojo del Corazon"
▪️ Jaruha - koncert "Powrót do Źródła"
▪️ Huitzomitl - "Temazcal, Aztec Dance, Ceremonial Tattoo"
▪️ Łukasz Caputa - "Poznaj Pan Grzyba!"
▪️ Bartosz W. Stefański - "Od Rozstania do Równowagi"
▪️ Michał Pyziak - "Dość bycia miłym Facetem"
▪️ i inni


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

🔥 CONSCIOUS MAN to festiwal stworzony z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy szukają swojej drogi, którzy cały czas pracują nad sobą, by każdego dnia stawać się lepszym, pełniejszym człowiekiem. Dla mężczyzn, których nie zadowala przeciętność, a którzy pragną budować siebie zgodnie ze swoimi wartościami, ze swoimi potrzebami, w zgodzie z prawdą którą noszą w sercu.

🌊 CONSCIOUS MAN to festiwal dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją przyznać się do błędu, którzy nie boją się wątpić, którzy upadają, odrabiają lekcje, wyciągają wnioski by podnieść się ponownie i kroczyć dalej z podniesioną głową przez życie. To spotkanie mężczyzn, którzy mają odwagę czuć, doświadczać, rozpadać się, umierać, by odrodzić się na nowo.

🦅 Tworzymy ten festiwal z myślą o współczesnych mężczyznach i o wszystkich obszarach życia, które potrzebują naszej uwagi i w które możemy wpuścić więcej świadomości by żyło nam się lepiej, by żyło nam się pełniej i bardziej prawdziwie.

💥 Niektórzy mówią o kryzysie męskości w naszych czasach, my jednak widzimy w tym szansę na narodziny nowej męskości, na narodziny pełnego, pewnego siebie świadomego mężczyzny, który jest w kontakcie ze swoim sercem, ze swoim ciałem oraz ze swoją duszą. Który pozwala sobie doświadczać życia w pełni, który przyjmuje każdą jego część, zarówno te piękne, radosne chwile, jak i trudne, smutne momenty.

🌳 Mężczyzny który stoi w swojej prawdzie i mocy, który zna swoje mocne strony, ale również te słabsze i je także jest w stanie przyjąć, zaakceptować i otulić. Mężczyzny, który bierze odpowiedzialność za siebie, za swoje uczucia i emocje by budować zdrowe, partnerskie relacje oparte na szczerości, równowadze i zaufaniu. Mężczyzny, który jest strażnikiem i opiekunem swoich bliskich, swojej rodziny. I przede wszystkim Mężczyzny, który już nie jest sam i nigdy więcej nie będzie, ponieważ jest częścią nowej, zdrowej męskiej wspólnoty, który ma Braci, którzy pójdą za nim w ogień, którzy powiedzą mu nawet niewygodną prawdę w oczy i na których będzie mógł się oprzeć w chwili potrzeby.

💨 Wpuszczamy świadomość do wszystkich obszarów naszego życia, ponieważ wszyscy tak jak żyjemy zasługujemy na to żeby być szczęśliwi i żyć dokładnie tak jak byśmy chcieli. W mocy, w prawdzie, w połączeniu, w zdrowiu, w obfitości, w sile, w mądrości z kochającymi ludźmi wokół. Aby to wszystko miało szansę zamanifestować się w naszym życiu potrzebujemy odpowiedniej WIEDZY, odpowiednich UMIEJĘTNOŚCI, potrzebujemy PRZETRANSFORMOWAĆ to wszystko co nam już nie służy, pozwolić umrzeć tym częścią siebie, które nie są kompatybilne z naszym nowym, pełnym, świadomym ja.

⚡ Potrzebujemy doświadczyć INICJACJI, która stanie się punktem zwrotnym w naszym życiu, dzięki której wyjdziemy ze starej planszy naszych destrukcyjnych nawyków, przekonań, zachowań i wejdziemy na nowy poziom. Na poziom świadomego budowania siebie, aby uwolnić swój pełny potencjał jako mężczyzna, jako osoba, jako człowiek. Ten za którym tęsknimy i jednocześnie, którego czujemy głęboko w środku.

💥 Zapraszamy Was więc na pierwszą edycję CONSCIOUS MAN – Festiwalu Nowego Mężczyzny, który będzie miała miejsce w dniach 6-9 lipca 2023 r. na terenie Zaścianku Babie Lato, w Puszczy Bolimowskiej.

🌆 Z dala od cywilizacji i naszych codziennych obowiązków, w otoczeniu magicznej, dzikiej przyrody, wyruszymy wspólnie w podróż po naszą osobistą moc, po naszą wewnętrzną mądrość, po siłę i prawdę, którą każdy z nas nosi w swoim sercu. Zapraszamy Was na czterodniowe, głębokie spotkanie, gdzie razem z innymi mężczyznami stworzymy przestrzeń w której nikt nie jest wyżej i nikt nie jest niżej, a wszyscy jesteśmy sobie równi jako Bracia, tworząc wspólnie nowe, zdrowe męskie plemię, wspierając się, ucząc się i czerpiąc od siebie nawzajem.

🌄 CONSCIOUS MAN to festiwal warsztatowo-procesowy, w trakcie którego zajmiemy się wszystkimi obszarami życia współczesnego mężczyzny. Łączymy duchowość z biznesem, osobiste głębokie transformacje z pragmatycznymi umiejętnościami, świat energii ze światem umysłu, siłę ciała fizycznego z szerokim potencjałem świadomości.

🦶 CONSCIOUS MAN to cztery dni wykładów, warsztatów, spotkań, nauki, inicjacji, transformacji i wspólnej celebracji życia. To polscy i międzynarodowi nauczyciele, przewodnicy, wykładowcy, specjaliści, artyści, prekursorzy z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w swoich dziedzinach.

🍀 CONSCIOUS MAN to trzy strefy główne: Strefa Wiedzy, Strefa Umiejętności, Strefa Transformacji i jeszcze więcej stref tematycznych m.in. Strefa Morsowania, Strefa Budowania, Strefa Pracy z Ciałem, Strefa Szałasu Potu, Strefa Zdrowia.

🎓 W strefie WIEDZY znajdziemy wykłady i prelekcje dotyczące:

⦁ Budowania zdrowych relacji
⦁ Motywacji
⦁ Skutecznych narzędzi do zmiany życia
⦁ Seksualności/tantry
⦁ Medycyny alternatywnej/Zdrowia
⦁ Świadomości
⦁ Ojcostwa
⦁ I wiele innych

🔨 W strefie Umiejętności nauczymy się:

⦁ Jak praktycznie budować niezależność finansową
⦁ Jak uwolnić pełny potencjał swojego ciała
⦁ Metody oddechowej Wima Hofa
⦁ Samoobrony, sztuk walki
⦁ Budownictwa naturalnego
⦁ Jak dbać o swoje zdrowie
⦁ Jak przetrwać w dzikiej przyrodzie
⦁ Jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych wypadkach
⦁ I wiele innych

 🚀 W strefie Transformacji poprzez specjalne procesy, rytuały i praktyki zajmiemy się:

⦁ Budowaniem zdrowej relacji ze sobą samym
⦁ Uzdrowieniem traum przeszłości
⦁ Uwolnieniem i przekształceniem trudnych emocji
⦁ Kontaktem ze swoim duchowym i energetycznym potencjałem
⦁ Zrzuceniem masek, które nosimy, a które odgradzają nas od siebie
⦁ Uzdrowieniem relacji z Ojcem
⦁ Budowaniem zdrowej, męskiej wspólnoty
⦁ Uwolnieniem Głosu

🐉 CONSCIOUS MAN to również wspólne, męskie, plemienne Inicjacje, których tak bardzo brakuje nam w dzisiejszym świecie zachodu, a które są okazją do zostawienia za sobą tego wszystkiego co już nam nie służy, by z mocą otworzyć kolejny rozdział swojego życia i z nowego punktu startowego kreować je zgodnie ze swoją prawdą i swoim potencjałem.

💪 W trakcie naszego spotkania będziecie mogli doświadczyć rdzennych rytuałów i ceremonii takich jak szałas potów, ceremonia fajki, taniec transowy, maoryski taniec Haka, czy też zanurzyć się w lodzie pod okiem instruktorów metody Wima Hofa.

🎸 CONSCIOUS MAN to także wieczorne spotkania przy ogniu, z niesamowitymi artystami, śpiewem, tańcem, bębnami, gdzie wspólnie będziemy tworzyć i podróżować na falach muzyki i dźwięku.

☀️ Dokładny program, opis sylwetek naszych prowadzących oraz tematyka warsztatów dostępna na naszej stronie www: https://consciousman.pl/ oraz na stronie FB: https://www.facebook.com/ConsciousManFestival

🦅 Wierzymy, że proponowany przez nas program, nasi goście oraz duch, w jakim będziemy prowadzić nasz festiwal będzie początkiem nowej męskiej jakości, którą zabierzemy z powrotem do naszego życia, by pozytywnie zmieniać siebie, nasze relacje i świat w którym żyjemy.

💥 Lecz przede wszystkim, że będzie to spotkanie które na stałe odczaruje nasze relacje z innymi mężczyznami, gdzie będziemy mogli poczuć się częścią męskiej wspólnoty, przestać walczyć ze sobą, a zamiast tego wspierać się nawzajem i budować nowe, zdrowe męskie plemię.

🎫 W cenie biletu na CONSCIOUS MAN otrzymasz:
- Udział we wszystkich wykładach, warsztatach, doświadczeniach zawartych w programie
- Dostęp do wszystkich stref na terenie festiwalu
- Dostęp do pola namiotowego
- Miejsce parkingowe
- Dostęp do wody pitnej
- Dostęp do wybitnej strefy gastro
- Nowe wartościowe znajomości
- Niezapomniana epicka przygoda
- Największe ognisko ceremonialne w tej części wszechświata
- Specjalistyczna Wiedza, praktyczne Umiejętności, głębokie Transformacje
- Udział w milowym kroku dla ludzkości :)
- I wiele, wiele więcej

🟠 REGULAMIN WYDARZENIA 🟠

Zapraszamy z całego Serca!

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

Kup bilet

Cena biletu ULGOWY: 90 PLN


ostatnia zmiana: 2023-07-06
Komentarze
 
Polityka Prywatności