2024-07-24 15:00

CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny | 2 Edycja

kategoria: festiwale

Miejsce: Puszcza Bolimowska | Zaścianek Babie Lato
Bolimów, Ziemiary 56

Kup bilet

Cena biletu ULGOWY: 190 PLN

Panowie!

🦅 Zapraszamy serdecznie na drugą edycję „Conscious Man – festiwalu nowego Mężczyzny”, która będzie miała miejsce w dniach 24-28 lipca 2024 r. na terenie wyjątkowego Zaścianku „Babie Lato” w przepięknej Puszczy Bolimowskiej.

🏕 Z dala od cywilizacji i naszych codziennych obowiązków, w otoczeniu magicznej, dzikiej przyrody, wyruszymy wspólnie w podróż po naszą osobistą moc, po naszą wewnętrzną mądrość, po siłę i prawdę, którą każdy z nas nosi w swoim sercu. Zapraszamy Was na pięciodniowe, głębokie spotkanie, gdzie razem z innymi mężczyznami stworzymy przestrzeń w której nikt nie jest wyżej i nikt nie jest niżej, a wszyscy jesteśmy sobie równi jako Bracia, tworząc wspólnie nowe, zdrowe męskie plemię, wspierając się, ucząc się i czerpiąc od siebie nawzajem.

🌳 Pierwsza edycja naszego festiwalu pokazała nam jak ogromny potencjał nosimy w sobie jako mężczyźni i co się dzieje kiedy z odwagą, w sposób świadomy spotykamy się w tak dużym męskim gronie. Wszyscy doświadczyliśmy niesamowitych uzdrowień, transformacji, zdobyliśmy nową wiedzę, otrzymaliśmy nowe narzędzia by z pozytywnym skutkiem zmieniać nasze życia zgodnie z naszymi potrzebami i prawdą, do której mogliśmy dotrzeć, dzięki specjalnie przygotowanym procesom, inicjacjom, warsztatom i praktykom.

💓 Przy okazji odczarowaliśmy wiele stereotypów dotyczących tego co znaczy być mężczyzną oraz jak mężczyźni mogą spędzać ze sobą czas. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że w odpowiednio przygotowanej przestrzeni nie potrzebujemy chować się za swoim pancerzem, zakładać różnorakich masek, zalewać nasze prawdziwe uczucia i emocje alkoholem tylko, że możemy być tacy jacy naprawdę jesteśmy. Ze wszystkimi swoimi słabościami, wątpliwościami, czasem zagubieniem w dzisiejszym świecie, które nie zostają wyśmiane, przedrzeźniane a zamiast tego są przyjęte, spotykają się ze zrozumieniem i akceptacją. W kręgu jest miejsca na wszystko. Na to co trudne i na to co piękne. Możemy być ze sobą w autentyczności, w prawdzie, w życzliwości i wzajemnym wsparciu. I wtedy dzieją się cuda:)

🙏 Po kilku miesiącach od zakończenia pierwszej edycji cały czas otrzymujemy od Was wiadomości i świadectwa jak wiele nasze spotkanie wniosło i cały czas wnosi pozytywnych zmiany w Wasze życia. Ogromnie nas to cieszy ponieważ tworzymy festiwal Conscious Man właśnie po to, z myślą o współczesnych mężczyznach i o wszystkich obszarach życia, które potrzebują naszej uwagi i w które możemy wpuścić więcej świadomości by żyło nam się lepiej, by żyło nam się pełniej i bardziej prawdziwie.

🚀 Z całego serca zapraszamy więc Was po raz drugi na tą epicką, wspólną przygodę. Zapraszamy do skoku głęboko w siebie oraz do współkreacji nowej, zdrowej męskiej wspólnoty. Ponownie możecie liczyć na dobrze zbudowany program, wysoką jakość naszego festiwalu, na wartościowe, życiowe warsztaty, procesy i wykłady, cudowną atmosferę, dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Mamy wiele wniosków po naszym pierwszym spotkaniu, dlatego dołożymy wszelkich starań by tym razem było jeszcze lepiej :)

🌊  CONSCIOUS MAN to festiwal stworzony z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy szukają swojej drogi, którzy cały czas pracują nad sobą, by każdego dnia stawać się lepszym, pełniejszym człowiekiem. Dla mężczyzn, których nie zadowala przeciętność, a którzy pragną budować siebie zgodnie ze swoimi wartościami, ze swoimi potrzebami, w zgodzie z prawdą którą noszą w sercu.

🦅  CONSCIOUS MAN to festiwal dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją przyznać się do błędu, którzy nie boją się wątpić, którzy upadają, odrabiają lekcje, wyciągają wnioski by podnieść się ponownie i kroczyć dalej z podniesioną głową przez życie. To spotkanie mężczyzn, którzy mają odwagę czuć, doświadczać, rozpadać się, umierać, by odrodzić się na nowo.

💥  Niektórzy mówią o kryzysie męskości w naszych czasach, my jednak widzimy w tym szansę na narodziny nowej męskości, na narodziny pełnego, pewnego siebie świadomego mężczyzny, który jest w kontakcie ze swoim sercem, ze swoim ciałem oraz ze swoją duszą. Który pozwala sobie doświadczać życia w pełni, który przyjmuje każdą jego część, zarówno te piękne, radosne chwile, jak i trudne, smutne momenty.

🌳  Mężczyzny który stoi w swojej prawdzie i mocy, który zna swoje mocne, ale również te słabsze strony i je także jest w stanie przyjąć, zaakceptować i otulić. Mężczyzny, który bierze odpowiedzialność za siebie, za swoje uczucia i emocje by budować zdrowe, partnerskie relacje oparte na szczerości, równowadze i zaufaniu. Mężczyzny, który jest strażnikiem i opiekunem swoich bliskich, swojej rodziny. I przede wszystkim Mężczyzny, który już nie jest sam i nigdy więcej nie będzie, ponieważ jest częścią nowej, zdrowej męskiej wspólnoty, który ma Braci, którzy pójdą za nim w ogień, którzy powiedzą mu nawet niewygodną prawdę w oczy i na których będzie mógł się oprzeć w chwili potrzeby.

💨  Wpuszczamy świadomość do wszystkich obszarów naszego życia, ponieważ wszyscy tak jak żyjemy zasługujemy na to żeby być szczęśliwi i żyć dokładnie tak jak byśmy chcieli. W mocy, w prawdzie, w połączeniu, w zdrowiu, w obfitości, w sile, w mądrości z kochającymi ludźmi wokół. Aby to wszystko miało szansę zamanifestować się w naszym życiu potrzebujemy odpowiedniej WIEDZY, odpowiednich UMIEJĘTNOŚCI, potrzebujemy PRZETRANSFORMOWAĆ to wszystko co nam już nie służy, pozwolić umrzeć tym częścią siebie, które nie są kompatybilne z naszym nowym, pełnym, świadomym ja.

💚  Potrzebujemy doświadczyć INICJACJI, która stanie się punktem zwrotnym w naszym życiu, dzięki której wyjdziemy ze starej planszy naszych destrukcyjnych nawyków, przekonań, zachowań i wejdziemy na nowy poziom. Na poziom świadomego budowania siebie, aby uwolnić swój pełny potencjał jako mężczyzna, jako osoba, jako człowiek. Ten za którym tęsknimy i jednocześnie, którego czujemy głęboko w środku.

🌄  CONSCIOUS MAN to festiwal warsztatowo-procesowy, w trakcie którego zajmiemy się wszystkimi obszarami życia współczesnego mężczyzny. Łączymy duchowość z biznesem, osobiste głębokie transformacje z pragmatycznymi umiejętnościami, świat energii ze światem umysłu, siłę ciała fizycznego z szerokim potencjałem świadomości.

⚡ CONSCIOUS MAN to pięć dni wykładów, warsztatów, spotkań, nauki, inicjacji, transformacji i wspólnej celebracji życia. To polscy i międzynarodowi nauczyciele, przewodnicy, wykładowcy, specjaliści, artyści, prekursorzy z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w swoich dziedzinach.

🍀  CONSCIOUS MAN to trzy strefy główne: Strefa Wiedzy, Strefa Umiejętności, Strefa Transformacji, specjalna strefa „Czułe Dzikusy” z oddzielnym programem dla młodych mężczyzn i jeszcze więcej stref tematycznych m.in. Strefa Morsowania, Strefa Pracy z Drewnem, Strefa Pracy z Ciałem, Strefa Szałasu Potu, Strefa Specjalistów.

🎓 W strefie WIEDZY znajdziemy wykłady i prelekcje dotyczące:
• Budowania zdrowych relacji
• Motywacji
• Skutecznych narzędzi do zmiany życia
• Seksualności/tantry
• Biohackingu/Zdrowia
• Wychodzenia z uzależnień
• Świadomości
• Ojcostwa
• I wiele innych

🔨  W strefie Umiejętności nauczymy się:
• Jak praktycznie budować niezależność finansową
• Jak uwolnić pełny potencjał swojego ciała
• Metody oddechowej Wima Hofa
• Samoobrony, sztuk walki
• Budownictwa naturalnego
• Jak dbać o swoje zdrowie
• Jak przetrwać w dzikiej przyrodzie
• Jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych wypadkach
• I wiele innych

🚀  W strefie Transformacji poprzez specjalne procesy, rytuały i praktyki zajmiemy się
• Budowaniem zdrowej relacji ze sobą samym
• Uzdrowieniem traum przeszłości
• Uwolnieniem i przekształceniem trudnych emocji
• Kontaktem ze swoim duchowym i energetycznym potencjałem
• Zrzuceniem masek, które nosimy, a które odgradzają nas od siebie
• Uzdrowieniem relacji z Ojcem i Matką
• Budowaniem zdrowej, męskiej wspólnoty
• Uwolnieniem Głosu

🐉  CONSCIOUS MAN to również wspólne, męskie, plemienne Inicjacje, których tak bardzo brakuje nam w dzisiejszym świecie zachodu, a które są okazją do zostawienia za sobą tego wszystkiego co już nam nie służy, by z mocą otworzyć kolejny rozdział swojego życia i z nowego punktu startowego kreować je zgodnie ze swoją prawdą i swoim potencjałem.

💪 W trakcie naszego spotkania będziecie mogli doświadczyć rdzennych rytuałów i ceremonii takich jak szałas potów, ceremonia fajki, taniec transowy, maoryski taniec Haka, jak również zanurzyć się w lodzie pod okiem instruktorów metody Wima Hofa.

🎸 CONSCIOUS MAN to także spotkania przy ogniu, z niesamowitymi artystami, śpiewem, tańcem, bębnami, gdzie wspólnie będziemy tworzyć i podróżować na falach muzyki i dźwięku.

Informacje Praktyczne: Data: 24 – 28 lipca 2024 r.
Miejsce: Zaścianek Babie Lato – Puszcza Bolimowska

Ceny biletów normalnych:

490 PLN + 30 PLN operator = 520 PLN - I Tura 15.11.2023 – 31.12.2023

640 PLN + 30 PLN operator = 670 PLN - II Tura 01.01.2024 – 23.05.2024

790 PLN + 30 PLN operator = 820 PLN – III Tura 24.05.2024 – 24.07.2024

Bilety Ulgowe – "Młoda Krew" w wieku 12-18 lat, ze specjalnie przygotowaną strefą „Czułe Dzikusy”, z dedykowanymi opiekunami i kompletnym programem dla Młodych :

190 PLN + 30 PLN operator = 220 PLN

🎫  W cenie biletu na CONSCIOUS MAN otrzymujesz:
Udział we wszystkich wykładach, warsztatach, doświadczeniach zawartych w programie
- Dostęp do wszystkich stref na terenie festiwalu
- Miejsce na polu namiotowym
- Miejsce parkingowe
- Dostęp do wody pitnej
- Dostęp do wybitnej strefy gastro
- Dostęp do strefy sanitariatów
- Opiekę ratowników medycznych
- Nowe wartościowe znajomości
- Niezapomnianą epicką przygodę
- Największe ognisko ceremonialne w tej części wszechświata
- Specjalistyczną Wiedzę, praktyczne Umiejętności, głębokie Transformacje
- Udział w milowym kroku dla ludzkości
I wiele, wiele więcej 

🦅  Wierzymy, że proponowany przez nas program, nasi goście oraz duch, w jakim prowadzimy nasz festiwal jest początkiem nowej męskiej jakości, którą zabierzemy z powrotem do naszego życia, by pozytywnie zmieniać siebie, nasze relacje i świat w którym żyjemy.

💥  Lecz przede wszystkim, że jest to spotkanie które na stałe odczaruje nasze relacje z innymi mężczyznami, gdzie będziemy mogli poczuć się częścią męskiej wspólnoty, przestać walczyć ze sobą, a zamiast tego wspierać się nawzajem i budować nowe, zdrowe męskie plemię.

🟠 REGULAMIN WYDARZENIA 🟠

Linki:
https://consciousman.pl/
https://www.facebook.com/ConsciousManFestival/
https://www.instagram.com/consciousman_festival/

Zapraszamy z całego Serca!

Kup bilet

Cena biletu ULGOWY: 190 PLN


ostatnia zmiana: 2024-04-25
Komentarze
 
Polityka Prywatności