2024-06-15 20:00

RAVEKJAVIK 2024

Miejsce: Niciarniana 52
Łódź, Niciarniana 52

Kup bilet

Cena biletu EARLY SHEEP: 69 PLN

15. Czerwca w Łodzi północ spotka się z południem, wschód z zachodem. “Ravekjavík United” to inkluzywność totalna - zjednoczenie grup społecznych, wyznaniowych i zainteresowań. To połączenie nurtów w muzyce i sztuce. To jedność… siła, której nie zatrzymacie. W tym roku spotykamy się na nowym gruncie przy ul. Niciarnianej 52. Zapraszamy w nowe, nieodkryte miejsce, gdzie każdy poczuje się częścią czegoś większego. Miejsce, gdzie panuje miłość, równość i elektroniczność.

Dzień

W ciągu dnia posłuchacie muzyki alternatywnej i eksperymentalnej. Dla wszystkich strefa relaksu, a dla głodnych i spragnionych strefa gastro. Dla chętnych godzinny panel dyskusyjny na ważny temat. Ponadto zbiorowa wystawa prac plastyków i malarzy, w której weźmie udział ponad 30 artystów. Część dzienną zwieńczy pokaz mody młodych, utalentowanych projektantów. Część dzienna będzie dostosowana do potrzeb osób starszych (30+). Więcej informacji już wkrótce.

 

Noc

W nocy, wiadomo - będzie ciemniej. Jednak za sprawą projekcji, mappingu i wystaw audiowizualnych zabytkowe przestrzenie zyskają podwójnie. Na scenach wewnątrz i na zewnątrz wystąpią artyści z dalekiej północy, globalnego południa i innych mniej oczywistych kierunków geograficznych. W występach live i dj setach zaprezentują szeroki przekrój elektroniki. W pofabrycznych przestrzeniach spotka się społeczność ludzi o otwartych umysłach, która po raz kolejny stworzy niepodrabialny klimat. Więcej informacji już wkrótce. 

 

LINEUP

AMANDA MUSSI (BRA) b2b RICHIE BEIGE (UKR)

BAMBI UZI (POL) b2b EZ RISER (IND)

ERAM (BRA)

GOSHA SAVAGE (POL)

ILLGAL (GEO) b2b FARON (POL)

KIKIMORA (POL) b2b JM DASHA (UKR)

KIKI HITOMI (JPN)

SAFETY TRANCE (VEN)

SATL (POL)

THE BUG (GBR)

YUNIS (EGY)

ZAMILSKA (POL) 

facebook.com/ravekjavik
instagram.com/ravekjavik/
tiktok.com/@ravekjavik 

 

RAVEKJAVIK 2024
15.06
ŁÓDŹ, NICIARNIANA 52

ravekjavik.pl

Kup bilet

Cena biletu EARLY SHEEP: 69 PLN


ostatnia zmiana: 2024-05-29
Komentarze
 
Polityka Prywatności