Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

PKA wyróżniło Inżynierię materiałową w PŁ

Polska Komisja Akredytacyjna (PKA) przyznała ocenę wyróżniającą dla kierunku inżynieria materiałowa realizowanego na studiach pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej.

Jest to bardzo duży sukces wydziału i uczelni. Ocena wyróżniająca świadczy o ponadstandardowym wypełnianiu kryteriów, które podlegają ocenie. Nie jest je łatwo spełnić, o czym może świadczyć fakt, że obecnie jest to jedyna ocena wyróżniającą wśród wszystkich uczelni prowadzących kierunek studiów inżynieria materiałowa.

Eksperci PKA w szczególny sposób docenili koncepcję programu kształcenia, dorobek naukowy i doświadczenie zawodowe kadry akademickiej oraz prowadzone na Wydziale Mechanicznym badania naukowe na światowym poziomie, a także skuteczny wewnętrzny system zapewniania jakości kształcenia, nowoczesne zaplecze laboratoryjne oraz szeroką współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Fot. nowoczesna aparatura w jednym z laboratoriów w Fabryce Inżynierów

Następna ocena programowa na kierunku inżynieria materiałowa na Wydziale Mechanicznym będzie przeprowadzona w roku 2021/22.

Decyzja o wyróżnieniu została podjęta 1 września 2016 r. na posiedzeniu PKA. Jest to pierwszy kierunek z oceną wyróżniającą na naszej uczelni.

O PŁdata ostatniej modyfikacji: 2016-09-22 10:20:12
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności