Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Do 15 października Społeczna Akademia Nauk w Łodzi przedłużyła zapisy na studia.
Do 15 października Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi przedłużyła rekrutację na studia.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi została doceniona za kształcenie LIDERÓW SPOŁECZNYCH. To absolwenci AHE wyposażeni są w wiedzę, umiejętności i kompetencje liderskie szczególnie poszukiwane na rynku pracy.
W piątek 29 marca 2019 roku nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Symulacji Medycznej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia magisterskie na kierunku Pedagogika. Kształcenie trwa 3 lub 4 semestry i umożliwiają zdobycie różnorodnych uprawnień i kwalifikacji w zależności od wybranego toku kształcenia i specjalności.
Kierunek Dietetyka (studia I i II stopnia), prowadzony w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w IV edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi otrzymała 11 certyfikatów "Studia z Przyszłością 2019".
Jesteś absolwentem studiów I-go stopnia Uczelni Nauk Społecznych? Teraz możesz studiować taniej na studiach II stopnia.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia przygotowała kilka atrakcyjnych promocji, które trwają tylko do 31 stycznia 2019 roku.
Trwa rekrutacja zimowa na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Zapisy trwają do 28 lutego.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia II stopnia. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2019 roku.
Trwają zapisy na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Uczelnia Nauk Społecznych nawiązała współpracę z Collegium Humanum Szkołą Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi prowadzi studia licencjackie na kierunku Kosmetologia. Jest to kierunek, który został zakwalifikowany w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Kosmetolog zatem to specjalista zajmujący się poprawianiem i przywracaniem urody. Zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką, której głównym celem jest opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się oraz zachowaniem jak najdłużej sprawności życiowej skóry.
Instytut Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie kwalifikacyjnym: Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej. Kurs jest dla tych, którzy ukończyli 18 lat i zamieszkują na terenie województwa łódzkiego. Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad:) Terminy prowadzenia kursu idealne dla studentów.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi prowadzi studia podyplomowe na kierunku Doradztwo zawodowe. Studia mają charakter kwalifikacyjny - umożliwiają zdobycie kwalifikacji do wykonywania zawodu szkolnego doradcy zawodowego w szkołach i placówkach systemu oświaty.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi znalazła się w piątce najpopularniejszych uczelni niepublicznych w roku akademickim 2018/2019!
Jeżeli chcesz lepiej poznać siebie, a w przyszłości pomagać innym, wspierać ich w rozwoju, pomagać w przygotowywaniu się do życia w społeczeństwie, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza do podjęcia studiów na kierunku Pedagogika.
Studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne powstały w odpowiedzi na obecne i przyszłe oczekiwania wewnętrznej polityki państwa, ukierunkowanej na profesjonalne przygotowanie oraz wyszkolenie kadr zarówno w korpusie służby cywilnej, jak również dla potrzeb służb porządku publicznego.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia prowadzone w języku angielskim. Bezpłatnie możesz studiować na kierunkach: Zarządzanie oraz Grafika.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Łodzi
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
AHE_220.jpg
WSSIP_220.jpg
UNS_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności