NEWSY Łódź
i łódzkie

W ramach zajęć praktycznych studentów kosmetologii - ścieżka kształcenia PODOLOGIA pod okiem wykwalifikowanych Podologów, dokonamy diagnozy oraz wykonamy niezbędne zabiegi.
14 grudnia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi przeprowadzono warsztaty Community Forum Workshops w ramach realizacji projektu Period Empowerment Network. W zajęciach wzięły udział dwie grupy studentek. Podczas zajęć przekazana została wiedza na tematy związane z funkcjonowaniem własnego ciała, wpływem hormonów na różnorodne aspekty życia kobiet w tym ekonomiczne, społeczne czy kulturowe. Zajęcia przeprowadzone zostały z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi.
Blisko 300 pluszaków powędrowało dziś do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. To finał akcji zorganizowanej przez Samorząd Studentów WSBiNoZ pod opieką dr Natalii Wittek-Smorąg - "Przynieś pluszaka dla Strażaka".
Społeczna Akademia Nauk zaprasza na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie. Rekrutacja została przedłużona do 15 listopada.
Do 15 października Społeczna Akademia Nauk w Łodzi przedłużyła zapisy na studia.
Do 15 października Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi przedłużyła rekrutację na studia.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi została doceniona za kształcenie LIDERÓW SPOŁECZNYCH. To absolwenci AHE wyposażeni są w wiedzę, umiejętności i kompetencje liderskie szczególnie poszukiwane na rynku pracy.
W piątek 29 marca 2019 roku nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Symulacji Medycznej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia magisterskie na kierunku Pedagogika. Kształcenie trwa 3 lub 4 semestry i umożliwiają zdobycie różnorodnych uprawnień i kwalifikacji w zależności od wybranego toku kształcenia i specjalności.
Kierunek Dietetyka (studia I i II stopnia), prowadzony w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, otrzymał prestiżowy Certyfikat i Znak Jakości „Studia z przyszłością” w IV edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością”!
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi otrzymała 11 certyfikatów "Studia z Przyszłością 2019".
Jesteś absolwentem studiów I-go stopnia Uczelni Nauk Społecznych? Teraz możesz studiować taniej na studiach II stopnia.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia przygotowała kilka atrakcyjnych promocji, które trwają tylko do 31 stycznia 2019 roku.
Trwa rekrutacja zimowa na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Zapisy trwają do 28 lutego.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia II stopnia. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2019 roku.
Trwają zapisy na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Uczelnia Nauk Społecznych nawiązała współpracę z Collegium Humanum Szkołą Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi prowadzi studia licencjackie na kierunku Kosmetologia. Jest to kierunek, który został zakwalifikowany w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Kosmetolog zatem to specjalista zajmujący się poprawianiem i przywracaniem urody. Zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką, której głównym celem jest opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się oraz zachowaniem jak najdłużej sprawności życiowej skóry.
Instytut Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie kwalifikacyjnym: Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej. Kurs jest dla tych, którzy ukończyli 18 lat i zamieszkują na terenie województwa łódzkiego. Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad:) Terminy prowadzenia kursu idealne dla studentów.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi prowadzi studia podyplomowe na kierunku Doradztwo zawodowe. Studia mają charakter kwalifikacyjny - umożliwiają zdobycie kwalifikacji do wykonywania zawodu szkolnego doradcy zawodowego w szkołach i placówkach systemu oświaty.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności