Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia przygotowała kilka atrakcyjnych promocji, które trwają tylko do 31 stycznia 2019 roku.
Trwa rekrutacja zimowa na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Zapisy trwają do 28 lutego.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia II stopnia. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2019 roku.
Trwają zapisy na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Uczelnia Nauk Społecznych nawiązała współpracę z Collegium Humanum Szkołą Główną Menedżerską z siedzibą w Warszawie.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi prowadzi studia licencjackie na kierunku Kosmetologia. Jest to kierunek, który został zakwalifikowany w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Kosmetolog zatem to specjalista zajmujący się poprawianiem i przywracaniem urody. Zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką, której głównym celem jest opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się oraz zachowaniem jak najdłużej sprawności życiowej skóry.
Instytut Rozwoju Edukacji i Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w bezpłatnym kursie kwalifikacyjnym: Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej. Kurs jest dla tych, którzy ukończyli 18 lat i zamieszkują na terenie województwa łódzkiego. Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad:) Terminy prowadzenia kursu idealne dla studentów.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi prowadzi studia podyplomowe na kierunku Doradztwo zawodowe. Studia mają charakter kwalifikacyjny - umożliwiają zdobycie kwalifikacji do wykonywania zawodu szkolnego doradcy zawodowego w szkołach i placówkach systemu oświaty.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi znalazła się w piątce najpopularniejszych uczelni niepublicznych w roku akademickim 2018/2019!
Jeżeli chcesz lepiej poznać siebie, a w przyszłości pomagać innym, wspierać ich w rozwoju, pomagać w przygotowywaniu się do życia w społeczeństwie, Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza do podjęcia studiów na kierunku Pedagogika.
Studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne powstały w odpowiedzi na obecne i przyszłe oczekiwania wewnętrznej polityki państwa, ukierunkowanej na profesjonalne przygotowanie oraz wyszkolenie kadr zarówno w korpusie służby cywilnej, jak również dla potrzeb służb porządku publicznego.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia prowadzone w języku angielskim. Bezpłatnie możesz studiować na kierunkach: Zarządzanie oraz Grafika.
Jednorazowo taniej to promocja uruchomiona przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która dotyczy kandydatów oraz obecnych studentów.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia. Na uczelni wpisowe to zawsze 0zł.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe z dofinansowaniem nawet do 80%. Wszystkie programy kształcenia oparte są na profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej, efektywnego wykorzystania pozyskanych wiadomości oraz budowania optymalnej ścieżki kariery zawodowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia.
Jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Na Uczelni właśnie ruszyła rekrutacja na ten kierunek.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów kilka atrakcyjnych promocji.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uruchamia nową formę prowadzenia zajęć - studia online.
Mediator rodzinny to nowa specjalność na kierunku Praca socjalna w Społecznej Akademii Nauk w łodzi. Uczelnia jako jedyna na terenie Łodzi daje możliwość uzyskania wpisu do Rejestru Sądowego Mediatorów Stałych przy Sądzie Okręgowym jako sądowy mediator rodzinny.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2018/2019 nowy kierunek I stopnia - Pielęgniarstwo.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Łodzi
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 07
miniatura WSPiA
miniatura
 
Polityka Prywatności