Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne powstały w odpowiedzi na obecne i przyszłe oczekiwania wewnętrznej polityki państwa, ukierunkowanej na profesjonalne przygotowanie oraz wyszkolenie kadr zarówno w korpusie służby cywilnej, jak również dla potrzeb służb porządku publicznego.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia prowadzone w języku angielskim. Bezpłatnie możesz studiować na kierunkach: Zarządzanie oraz Grafika.
Jednorazowo taniej to promocja uruchomiona przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która dotyczy kandydatów oraz obecnych studentów.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia. Na uczelni wpisowe to zawsze 0zł.
Uczelnia Nauk Społecznych zaprasza na studia podyplomowe z dofinansowaniem nawet do 80%. Wszystkie programy kształcenia oparte są na profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej, efektywnego wykorzystania pozyskanych wiadomości oraz budowania optymalnej ścieżki kariery zawodowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia.
Jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA to nowość w ofercie Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Na Uczelni właśnie ruszyła rekrutacja na ten kierunek.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia. Uczelnia przygotowała dla kandydatów kilka atrakcyjnych promocji.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uruchamia nową formę prowadzenia zajęć - studia online.
Mediator rodzinny to nowa specjalność na kierunku Praca socjalna w Społecznej Akademii Nauk w łodzi. Uczelnia jako jedyna na terenie Łodzi daje możliwość uzyskania wpisu do Rejestru Sądowego Mediatorów Stałych przy Sądzie Okręgowym jako sądowy mediator rodzinny.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2018/2019 nowy kierunek I stopnia - Pielęgniarstwo.
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zaprasza na nowe studia podyplomowe na kierunku Coaching dietetyczny.
Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019 rozpoczęła się 10 maja.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja już trwa, do wyboru masz 23 kierunki.
Aż 7 kierunków prowadzonych w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej otrzymało prestiżowy certyfikat "Studia z Przyszłością".
Jako student pewnie na każdym kroku słyszysz, że warto zadbać o odpowiedni start kariery już na studiach. Jeśli nie chcesz tracić czasu, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia nową specjalność: Koordynator pojazdów autonomicznych na kierunku Logistyka.
Zespół HomU w składzie: Krzysztof Fudała, Jakub Forysiak i Piotr Krawiranda zakwalifikował się do krajowego finału konkursu Microsoft Imagine Cup 2018, który odbędzie się 11 i 12 kwietnia w Warszawie. Członkowie zespołu studiują informatykę na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.
Politechnika Łódzka otrzyma 97,5 mln zł na nowy budynek w kampusie A uczelni. Umowę w tej sprawie podpisali wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin oraz rektor Politechniki Łódzkiej prof. Sławomir Wiak.
Senat Politechniki Łódzkiej uchwalił harmonogram postępowania kwalifikacyjnego oraz limity przyjęć na studia w roku akademickim 2018/2019.
Zespół Wavy awansował do finałów krajowych konkursu Microsoft Imagine Cup 2018, które odbędą się 11 i 12 kwietnia w Warszawie. Studenci opracowali lokalizator dla nurków rekreacyjnych, który monitoruje przebieg nurkowania zapewniając bezpieczeństwo. Dzięki systemowi Wavy nurek nigdy nie jest sam.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura FOTO 2
 
Polityka Prywatności