Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Powrót na wydział po Złoty Dyplom

Inicjatywa Stowarzyszenia Wychowanków PŁ nadawania Złotych Dyplomów zrodziła się w 2005 roku. Od czasu, gdy pomysł prof. Janusza Szoslanda został wcielony w życie wręczono już ponad 1800 tych szczególnych certyfikatów upamiętniających 50-lecie ukończenia studiów.

W rytm rozwoju historii uczelni, w której w kolejnych latach pojawiały się nowe jednostki, rośnie z każdym rokiem liczba wręczanych dyplomów. Przybywa bowiem wydziałów, które dochowały się wychowanków po 50 latach od ukończenia studiów. Sala Widowiskowa i jedno spotkanie poświęcone tej ważnej dla absolwentów uroczystości to już zbyt mało, dla tak dużej liczby absolwentów. W czasie V Zjazdu Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki podjęto decyzję, że uroczystości wręczania Złotych Dyplomów od jesieni 2017 roku odbywać będą się na Wydziałach. To tam absolwenci złotego rocznika spotkają się z koleżankami i kolegami sprzed lat oraz aktualnymi władzami. Jak zawsze uroczystość będzie połączona z interesującym wykładem.

W piątek 10 listopada 2017 o godzinie 15.00 w Audytorium B10 odbędzie się uroczystość wręczenia Złotych Dyplomów organizowana na Wydziale Budownictwa, Architektury i Ochrony Środowiska. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchania wykładu prof. Marka Lefika, dziekana Wydziału na temat "Nasz Wydział wczoraj, dziś i jutro, najważniejsze wyzwania".


data ostatniej modyfikacji: 2017-11-08 12:52:38
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności