Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Prestiżowy Certyfikat „Studia z Przyszłością” dla kierunków prowadzonych w AHE

Logo AHE

Aż 7 kierunków prowadzonych w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej otrzymało prestiżowy certyfikat "Studia z Przyszłością".

Wyróżnienie z rąk prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, jednego z najwybitniejszych polskich specjalistów w dziedzinie jakości kształcenia, oraz Grażyny Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, odebrali prodziekani najbardziej nowoczesnych kierunków i koncepcji studiów w Akademii:

Nagrodę specjalną Laur Innowacji przyznano również specjalności produkcja i realizacja muzyki na kierunku kulturoznawstwo.

Certyfikaty "Studia z Przyszłością" to kolejny przykład na to, że studia w AHE realizowane są wedle najwyższych standardów edukacyjnych, są nowoczesne, innowacyjne, dają studentom znakomity start do efektywnej kariery na rynku pracy. To kierunki przygotowane według oryginalnych, autorskich pomysłów akademickich, zaprojektowane z ogromnym szacunkiem dla rynku pracy i występujących na nim tendencji. To kierunki ze wszech miar godne polecenia kandydatom na studia - przekonywała Grażyna Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-24 11:08:06
Komentarze

Nauka języków w Łodzi
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Zakład Medycyny Sądowej WUM
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 12
miniatura Akademia Ignatianum w Krakowie 04
 
Polityka Prywatności