Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Prestiżowy Certyfikat „Studia z Przyszłością” dla kierunków prowadzonych w AHE

Logo AHE

Aż 7 kierunków prowadzonych w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej otrzymało prestiżowy certyfikat "Studia z Przyszłością".

Wyróżnienie z rąk prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, jednego z najwybitniejszych polskich specjalistów w dziedzinie jakości kształcenia, oraz Grażyny Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, odebrali prodziekani najbardziej nowoczesnych kierunków i koncepcji studiów w Akademii:

Nagrodę specjalną Laur Innowacji przyznano również specjalności produkcja i realizacja muzyki na kierunku kulturoznawstwo.

Certyfikaty "Studia z Przyszłością" to kolejny przykład na to, że studia w AHE realizowane są wedle najwyższych standardów edukacyjnych, są nowoczesne, innowacyjne, dają studentom znakomity start do efektywnej kariery na rynku pracy. To kierunki przygotowane według oryginalnych, autorskich pomysłów akademickich, zaprojektowane z ogromnym szacunkiem dla rynku pracy i występujących na nim tendencji. To kierunki ze wszech miar godne polecenia kandydatom na studia - przekonywała Grażyna Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-24 11:08:06
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności