Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

tag
Społeczna Akademia Nauk zaprasza na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie. Rekrutacja została przedłużona do 15 listopada.
Do 15 października Społeczna Akademia Nauk w Łodzi przedłużyła zapisy na studia.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza na studia podyplomowe. Uczelnia przygotowała kilka atrakcyjnych promocji, które trwają tylko do 31 stycznia 2019 roku.
Trwa rekrutacja zimowa na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Zapisy trwają do 28 lutego.
Mediator rodzinny to nowa specjalność na kierunku Praca socjalna w Społecznej Akademii Nauk w łodzi. Uczelnia jako jedyna na terenie Łodzi daje możliwość uzyskania wpisu do Rejestru Sądowego Mediatorów Stałych przy Sądzie Okręgowym jako sądowy mediator rodzinny.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2018/2019 nowy kierunek I stopnia - Pielęgniarstwo.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia nową specjalność: Koordynator pojazdów autonomicznych na kierunku Logistyka.
Trwa zimowa rekrutacja na studia w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2018 roku.
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi przygotowała promocję dla tegorocznych maturzystów. Zapisując się do 9 lipca kandydaci zwolnieni są z opłaty rejestracyjnej i opłaty wpisowego.
Społeczna Akademia Nauk otrzymała certyfikat „Uczelnia Wyższa Roku 2016”. Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się 15 grudnia 2016 r. w Sound Grand Hotel. Z ramienia Społecznej Akademii Nauk certyfikat odebrał Prodziekan Wydziału Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie dr Maciej Dębski.
Zarządzanie prowadzone na Wydziale Zamiejscowym w Bełchatowie oraz na Wydziale Zamiejscowym w Zduńskiej Woli Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na poziomie studiów pierwszego stopnia o profilu ogólnoakademickim otrzymało pozytywną ocenę PKA.
BHP i toksykologia to nowa specjalność na kierunku Zdrowie publiczne, która pojawiła się w ofercie kształcenia Społecznej Akademii Nauk.
Japonistyka to nowy kierunek studiów licencjackich w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowany możesz się jeszcze zapisać, rekrutacja trwa do 15 października.
Osoby zapisujące się na studia I stopnia na kierunku Dziennikarstwo lub Nowe Media w Społecznej Akademii Nauk nie ponoszą opłat za rekrutację. Zniżka obejmuje: 100 zł - obniżka opłaty rejestracyjnej do 0 zł, 400 zł - obniżka wpisowego do 0 zł.
Masz dylemat prawny lub chciałbyś o coś zapytać prawnika? Myślisz, że prawo to tylko sztywne przepisy i uczenie się na pamięć? Chciałbyś zostać prawnikiem, ale nie wiesz, jak zrealizować to marzenie? Przyjdź i zobacz, jak żyje prawo! Przyjdź na „Akademię Prawa”!
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności