19 czerwca 2010 (sobota), godz. 20:00
(Archiwum)

The Kolt w Łodzi

Zapraszamy na koncert! 19 czerwca w Łodzi zagra formacja The Kolt.

THE KOLT to nazwa znana polskim miłośnikom grania spod znaku psychobilly. Zespół powstał w Pułusku w 2004 roku, a w jego skład wchodzą muzycy udzielający się w takich formacjach jak KOMETY, ROBOTIX, SKARPETA, THE CUFFS, KUFLERS i 22 PM. Po wydaniu dwóch albumów - "Neony kina narew" (Jimmy Jazz Records 2005) i "Odsłona 2" (Jimmy Jazz Records 2007) zespół powraca w nowym składzie oraz z odświeżonym, bardziej stylowym brzmieniem.

Od wiosny z Zombiakiem na wokalu zespół nabrał rozpędu, pazura i tego czegoś czego wielu polskim grupom brakuje. Repertuar w większości po angielsku, kilka piosenek po polsku.

Miejsce: Bycze Oko, ul. Wólczańska 38
Start: 19 czerwca, godz. 20.00


ostatnia aktualizacja: 2010-05-31
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 23 czerwca
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
Fotofestiwal 2026: 24 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
Polityka Prywatności