19 czerwca 2010 (sobota), godz. 20:00
(Archiwum)

Rocket Mary w Byczym Oku!

Gratka dla miłośników dobrego punka! 19 czerwca w Łodzi zagra zespół punkowy Rocket Mary.

Rocket Mary to zespół grający w klimatach punk'n'roll. Kapela powstała w grudniu 2008r. Kochamy rock'n'rolla i dziewczyny. Jeśli chcesz nas zobaczyc na żywo wyślij wiadomość na rocketmary@prokonto.pl, a postaramy się uszczęśliwić twoje punk rockowo rock'n'rollowe serce.

Miejsce: Bycze Oko, ul. Wólczańska 38
Start: 19 czerwca, godz. 20.00


ostatnia aktualizacja: 2010-05-31
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 23 czerwca
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
Fotofestiwal 2026: 24 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
Polityka Prywatności