19 czerwca 2010 (sobota), godz. 21:00
(Archiwum)

"Bracia" w Polonii!

Zapraszamy na pokaz filmu "Bracia"! To trzymająca w napięciu historia miłosnego trójkąta. Opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. W rolach głównych trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia: Natalie Portman, Tobeya Maguire’a i Jake’a Gyllenhaala.

Fani zespołu U2 będą mile zaskoczeni ścieżką dźwiękową filmu „Bracia” Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara. Ci, którzy jeszcze nie widzieli filmu muszą koniecznie nadrobić zaległości.

 

„Bracia ”

Reżyseria: Jim Sheridan

Scenariusz: David Benioff

Zdjęcia: Frederick Elmes

Obsada: Natalie Portman, Tobey Maguire, Jake Gyllenhaal 

Muzyka: Thomas Newman 

Dystrybutor: ITI Cinema

USA, Dramat, 104 min.

 

Miejsce: Kino Polonia ul. Piotrkowska 67

Start: 19 czerwca, godz. 21.00 (specjalny pokaz wraz z relacją z kongresyu kobiet)


ostatnia aktualizacja: 2010-06-17
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 28 czerwca
Polityka Prywatności