17 października 2010 (niedziela), godz. 21:30
(Archiwum)

Koncert Plum w ramach Żak Festiwal!

Plum to poznańskie trio, grające w składzie: Marcin Piekoszewski (bas, wokal), Adam Nastawski (perkusja) i Rafał Piekoszewski (gitara, wokal). 17 października wystąpi w ramach Żak Festiwal!

Plum to zespół obecny na scenie od roku 1999 i proponują noise rock, z licznymi odwołaniami do klasyków tego gatunku, jak np. Jesus Lizard czy Shellac. Muzycy Plum znani są również z takich grup jak Kristen, Houdini czy Woody Alien.

Poznaniacy mają na koncie 3 albumy i 2 EPki. Ich najnowszy krążek nosi tytuł "Hoax" i ukaże się w listopadzie.

Miejsce: MS Cafe, róg ulic Gdańskiej i Więckowskiego
Start: 17 października, godz. 21.30
Wstęp wolny!


ostatnia aktualizacja: 2010-10-15
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 23 czerwca
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
Fotofestiwal 2026: 24 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
Polityka Prywatności