22 października 2010 (piątek), godz. 21:30
(Archiwum)

Żak Festiwal: SYNTH-DARK-GOTH-ELECTRO PARTY

Wszystkich klubowiczów zapraszamy na imprezę! Przed nami impreza SYNTH-DARK-GOTH-ELECTRO PARTY w ramach Żak Festiwal!

SDGE (synth-dark-goth-electro party) to cykl imprez z długim stażem w Łodzi. Pierwsze edycje sięgają roku 2004. 22 października odbędzie się 56 już edycja uświetniona koncertami grup Desdemona, Co.In, Monolight, Synchropath w ramach trasy koncertowej Desdemony i zaproszonych projektów.

Miejsce: Improwizacja, ul. Kościuszki 23/25
Start: 22 października, godz. 22.00
Wstęp: 10 zł


ostatnia aktualizacja: 2010-10-15
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 28 czerwca
Polityka Prywatności