1 marca 2011 (wtorek)
(Archiwum)

"Po sesji" - wystawa fotografii

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi zaprasza na wystawę studentów fotografii, zatytułowaną: "PO SESJI". Fotografie wykonali wychowankowie prof. Mirosława Araszewskiego.

Wernisaż 1 marca 2011 r. godz. 18.00 (wtorek) Galeria Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego ul. Piotrkowska 102.

Wystawa czynna od 1 - 20 marca 2011r.



ostatnia aktualizacja: 2011-02-28
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
Polityka Prywatności