Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2019-10-01

Drzwi otwarte na Wydziale Zarządzania UŁ

Gdzie studiować? Który kierunek studiów jest dla mnie najlepszy? Jaki zawód mogę wykonywać po studiach? Jak wygląda proces rekrutacji? To tylko przykłady wielu pytań, jakie obecnie zadają sobie uczniowie gimnazjów i liceów, przed którymi stoi decyzja o wyborze studiów. Nie muszą się już zastanawiać – odpowiedź na pytania i wątpliwości znajdą na Wydziale Zarządzania UŁ, który zaprasza wszystkich chętnych na drzwi otwarte. Na zwiedzanie zapisywać się można przez cały

Drzwi otwarte” na Wydziale Zarządzania UŁ to projekt, który powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie szkół ponadpodstawowych, ale również samych uczniów. Każdy, kto jest zainteresowany obejrzeniem wnętrz „WuZetki” i uzyskaniem odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji, może skorzystać z zaproszenia i odwiedzić Wydział w ustalonym terminie – zwiedzanie odbywa się od poniedziałku do piątku oraz w soboty.

- Osoby, które uczestniczą w „Drzwiach otwartych”, mogą nie tylko zapoznać się z budynkiem, zobaczyć aule i sale wykładowe, ale też dowiedzieć się więcej o kierunkach prowadzonych na Wydziale Zarządzania UŁ. Żeby zapewnić wszystkim chętnym możliwość zwiedzania, prowadzimy „Drzwi otwarte” przez cały rok akademicki, a terminy ustalamy bezpośrednio z uczestnikami. Młodzież ma możliwość skorzystania z porad w zakresie doradztwa zawodowego i poznaje perspektywy zawodowe czekające ich po ukończeniu danego kierunku studiów. To też dobra okazja, żeby dowiedzieć się, jak radzą sobie na rynku pracy nasi absolwenci – mówi Marta Górecka z Wydziału Zarządzania UŁ.

Zgłoszenia na drzwi otwarte są przyjmowane od poniedziałku do piątku – Wydział można zwiedzać zarówno indywidualnie, jak i grupowo, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zwiedzanie odbywa się od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Każdy kandydat otrzymuje pakiet informacyjny.

 

Informacje o Drzwiach Otwartych na stronie: http://zarzadzanie.uni.lodz.pl/tabid/2831/Default.aspx

 

Zgłoszenia przyjmuje i realizuje:
Marta Górecka
Dział Administracji i Komunikacji 
Sekcja ds. rekrutacji i monitorowania karier, pokój 114
e-mail: marta.gorecka@uni.lodz.pl
tel.: 42 635 53 68, 601 080 326

dodane przez promocjawz309


data ostatniej modyfikacji: 2018-03-27 14:42:27
Komentarze
 
Polityka Prywatności