Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-04-24

2018, czyli Happy FEIMday! po raz czwarty

4 lata konferencji naukowych, 4 lata projektów społecznych, 4 lata organizacji imprez zrzeszających wszystkich łódzkich studentów… Studenckie Koło Naukowe Fascynacji Ekspansją Internetowych Mediów (łatwiej i w skrócie – SKN FEIM) działające przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, kończy w tym roku 4 lata!

Od momentu sformowania FEIMu udało się nam wziąć udział w sporej liczbie konferencji naukowych i sympozjów, nie wspominając już o organizacji imprez studenckich, jak m. in. WZ-tówka. Dlatego pomyśleliśmy… a gdyby tak na urodziny zorganizować swoją własną konferencję, jedyne w swoim rodzaju spotkanie, stanowiące syntezę głównych punktów naszej działalności?

I tak powstało wydarzenie "Happy FEIMday!" - cykl szkoleniowo - warsztatowy dla studentów (jednak nie tylko!), którego ideą jest szerzenie wiedzy z dziedziny biznesu i kultury, umożliwienie uczestnikom wymiany kontaktów i doświadczeń z wykwalifikowanymi osobami z tych obszarów, a dzięki temu inspirowanie studentów do różnego rodzaju przedsięwzięć i realizacji wymarzonej ścieżki kariery.
W poprzednich edycjach gościliśmy m. in. Annę Marię Wesołowską, czy Siostry ADiHD. W tym roku swoim success story podzielą się:

· Małgorzata Błażewicz - prezenterka "Wrzuć na luz z ESKA Łódź"

· Agata Zarębska i Izabella Borowska - autorki portalu "Jemy w Łodzi", a także książek: "Łódzka kuchnia czterech kultur", "Łódzka kuchnia regionalna"

· Michał Kędzierski - dyrektor działu marketingu w EC1 Łódź

· Jacek Filipiak - reżyser, "Na wspólnej", "Lekarze", "Świadek koronny"

Jak co roku, "Happy FEIMday" towarzyszą też konkursy na stronie wydarzenia na Facebook,
w których można wygrać nagrody od naszych sponsorów (np. wrotkarnia KołoWrotki, siłownia Speedlife, restauracja A Nóż Widelec).

Zapraszamy serdecznie wszystkich głodnych nowej wiedzy i inspiracji do działania, na to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 24 kwietnia 2018 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebook.


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-16 14:05:42
Komentarze

Nauka języków w Łodzi
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności