Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2018-10-17 11:00

Przeciwdziałanie uzależnieniu od Internetu/technologii, narkotyków oraz hazardu poprzez rozwój kompetencji emocjonalno-społecznych wśród uczniów

Konferencja odbędzie się 17 października w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 278. Początek o godzinie 11:00.

Konferencja organizowana w ramach europejskiego projektu edukacyjnego  CHOICE – Empowerment practices for students’ choice against Internet, drugs and gambling

CHOICE
Projekt CHOICE opiera się na nieformalnej ścieżce edukacyjnej dla uczniów w wieku 13 - 18 lat. Założeniem projektu jest uwzględnienie w szkolnych programach nauczania, opracowane go przez zespół ekspertów, modelu edukacyjnego opartego na dramie, w celu zapobiegania uzależnieniom od Internetu, narkotyków i hazardu.
Eksperci ostrzegają przed rosnącą liczbą uzależnionych. Co dziesiąty Europejczyk uzależniony jest od legalnych lub nielegalnych środków odurzających, a prawie jedna piąta obecnych wydatków zdrowotnych w Europie związana jest z uzależnieniami; coraz więcej młodych Europejczyków prowadzi styl życia oparty na uzależnieniach. UE definiuje uzależnienie jako jeden z największych problemów społecznych, z jakimi obecnie boryka się Europa, dlatego konieczne jest zrozumienie głównych sytuacji, które mogą prowadzić do uzależnienia i uczyć młodych ludzi tego, jak unikać takich sytuacji, jednocześnie rozwiająć umiejętność dokonywania właściwych wyborów, zwiększając ich samoświadomość i poczucie własnej wartości.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają:
  • nauczycieli różnych szczebli edukacyjnych, a w szczególności nauczycieli szkół średnich
  • psychologów oraz pedagogów
  • pracowników socjalnych
  • pozostałe osoby zainteresowane tematyką przeciwdziałania uzależnieniom
  • rodziców
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14 października 2018 drogą mailową oraz telefoniczną.
Kontakt telefoniczny: 042 683 44 26
Kontakt mailowy: j.komorek@medyk.edu.pl

data ostatniej modyfikacji: 2018-10-11 13:48:50
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności