Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

Łódź - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-02

ATAS zaprasza na Forum Wyjazdów Językowych

Łódzka edycja wydarzenia odbędzie się 2 marca w Hotelu Holiday INN przy ul. Piotrkowskiej 229/231.

Forum Wyjazdów Językowych to szansa na spotkanie z zagranicznymi szkołami językowymi oraz na indywidualne rozmowy z ich przedstawicielami. W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć aż 8 szkół językowych za granicy. Specjalnie dla naszych gości przedstawimy naszą nową ofertę - naukę w zagranicznej szkole średniej, gdzie przedstawiciel fundacji SHARE! opowie o programie roku szkolnego w USA. Podczas wydarzenia nie zabranie także lekcji pokazowej, dzięki której nasi goście będą mogli przekonać się jak wygląda przykładowa lekcja na kursie językowym za granicą.

Dla kogo jest to forum
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy uczniów szkół średnich, ich rodziców oraz całe rodziny a także wszystkie osoby zainteresowane kursem językowym i rokiem szkolnym za granicą.

Program:

  • 14:00 Rozpoczęcie forum, oficjalne powitanie przedstawicieli szkół i gości
  • 14:30-15:15 Co jest istotne przy wyborze zagranicznego kursu językowego oraz jak się do niego przygotować? (Prezentacja poprowadzona przez pracownika ATAS oraz kursanta, który podzieli się swoimi doświadczeniami).
  • 16:00-16:30 Rok szkolny za granicą - jak wygląda nauka w szkole średniej w USA? (Prezentacja poprowadzona przez przedstawiciela fundacji SHARE!).
  • 17:00-17:30 Lekcja pokazowa języka angielskiego (Lekcja prowadzona przez native speakera - przedstawiciela szkoły Select English).
  • 18:00 Zakończenie Forum
Podczas całego wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest obóz językowy w Londynie.

data ostatniej modyfikacji: 2019-01-31 14:08:29
Komentarze

Nauka języków w Łodzi
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
UNS_220.jpg
AHE_220.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - 3
 
Polityka Prywatności