Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2020-06-02 18:00

IMPACT Festival 2020

IMPACT Festival 2020
kategoria: koncerty

Miejsce: Atlas Arena
Łódź, Bandurskiego 7

Kup bilet

Cena biletu Miejsca stojące: 275 PLN

Korn
Bring Me The Horizon
Of Mice & Men
Skillet
Royal Republic
The Last Internationale

 

Drzwi: 18:00

SKILLET, OF MICE & MEN, ROYAL REPUBLIC oraz THE LAST INTERNATIONALE dołączają do składu IMPACT FESTIVAL 2020!

KORN główną gwiazdą przyszłorocznego Impact Festival. Pionierzy nu metalu wystąpią w Łodzi w towarzystwie BRING ME THE HORIZON.

Line-up:

Scena główna:
Korn
Bring Me The Horizon
Of Mice & Men

Scena druga:
Skillet
Royal Republic
The Last Internationale

KORN, wydając swój debiutancki album, zmienił świat. Tą płytą, będącą fundamentem sukcesu grupy, zespół wyznaczył nowy gatunek muzyczny. The FADER zauważa: „Nastąpił nieoczekiwany wyłom w popowym krajobrazie, a KORN wyraził wzbierający się pokoleniowy niepokój przed klaustrofobiczną, samo kontrolowaną świadomością. KORN stał się soundtrackiem dla nadchodzącego pokolenia”.

Z deathcorowego undergroundu po szczyty alternatywno-rockowych list przebojów – BRING ME THE HORIZON, wielokrotnie nagrodzony złotą i platynową płytą, światowy gigant muzyki rockowej, przez ostatnią dekadę nie pozostawił nikogo obojętnym.

Na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking”. Zespół wydał w tym roku swój szósty w karierze krążek, zatytułowany „amo”. To bez wątpienia ich budzący największe emocje i przekraczający wszelkie gatunkowe ramy album.

Skillet dołącza do składu przyszłorocznego Impact Festival. Zespół ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy, zajmuje wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wieku.

W ciągu prawie dekady zespół Of Mice & Men stale wznosił się na szczyty gatunku, zajmując pierwsze miejsce na liście Billboard's Rock i Independent Charts.

Royal Republic, rockowy band ze szwedzkiego Malmö, od czasu wydania pierwszego albumu w 2010r. są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media.

The Last Internationale przejęło pochodnię niesioną w przeszłości przez Boba Marleya i Wailers, Ninę Simone, Public Enemy, Woody Guthrie, Boba Dylana, Rage Against the Machine i setki innych.


data ostatniej modyfikacji: 2020-05-29 09:22:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności