Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2020-11-18

Akademia on-line "Free your mind - Kreatywność w zdalnym nauczaniu i budowanie relacji ze studentem i uczniem" - konferencja w AHE

Polski Uniwersytet Wirtualny zaprasza na konferencję Akademia on-line "Free your mind - Kreatywność w zdalnym nauczaniu i budowanie relacji ze studentem i uczniem", która odbędzie się 18 listopada w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Głównym organizatorem konferencji jest działający w strukturze AHE w Łodzi Polski Uniwersytet Wirtualny, który zajmuje się promowaniem nowoczesnych metod nauki. W ramach tych działań tworzymy swoiste centrum kompetencyjne w zakresie metodyki, technologii i organizacji e-edukacji.

PUW to także największa polska uczelnia kształcąca studentów w formule e-learningowej od 2002 r., z której doświadczenia skorzystało już ponad 20 tysięcy absolwentów z całego świata.
W tym roku, szczególnym dla edukacji on-line, konferencja ma być forum prezentacji dla poszukiwania kreatywnych rozwiązań w zdalnym nauczaniu, a także budowania autentycznych relacji pomiędzy dydaktykiem i uczniem.

data ostatniej modyfikacji: 2020-07-16 12:27:04
Komentarze
 
Polityka Prywatności