Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź
2020-11-25 10:00

AHE zaprasza na konferencję online dotyczącą rozwoju turystyki

Konferencja "Możliwości rozwoju turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa na terenie województwa łódzkiego" odbędzie się 25 listopada w formie online. Początek o godzinie 10:00.

Po pierwszej części, która odbyła się 21 października, już 25 listopada br. czeka nas ciąg dalszy prezentacji na temat turystyki w naszym regionie. Konferencja organizowana jest wspólnie z PTTK Oddział Łódź-Polesie oraz Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO. Zaproszeni prelegenci, reprezentujący zarówno administrację samorządową, organizacje pozarządowe oraz sektor biznesu wspólnie zastanawiać się będą nad tym jakie formy turystyki można i warto rozwijać w województwie łódzkim.

Podstawowe cele konferencji to:
  • wzmocnienie dialogu i wymiany informacji oraz zwiększenie współpracy między instytucjami sektora pozarządowego, w szczególności PTTK, a instytucjami publicznymi na rzecz zwiększenia zainteresowania łodzian turystyką kwalifikowaną, w tym szczególnie pieszą i krajoznawstwem w odniesieniu do województwa łódzkiego,
  • identyfikacja barier, możliwości i dobrych praktyk zwiększenia zainteresowania łodzian turystyką kwalifikowaną, w tym szczególnie pieszą i krajoznawstwem w odniesieniu do województwa łódzkiego.

Na konferencję zapraszamy przede wszystkim nauczycieli i studentów kierunków turystycznych, ale także regionalistów i wszystkie osoby zainteresowane turystyką w wymiarze regionalnym. Udział w konferencji jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych poprosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału na adres: biuro@regiocentrum.pl

Szczegółowy program konferencji znajdą Państwo w wydarzeniu na FB:
www.facebook.com/events/487716658841649/
oraz w plakacie zamieszczonym poniżej.

Link do pokoju webinarowego: https://tiny.pl/72v6d

data ostatniej modyfikacji: 2020-11-23 10:47:54
Komentarze
 
Polityka Prywatności