2022-01-12 19:00

„Jak zadbać o siebie w warunkach przewlekłego stresu" - webinar organizowany przez AHE

„Jak zadbać o siebie w warunkach przewlekłego stresu" - webinar organizowany przez AHE

Webinar odbędzie się 12 stycznia o godzinie 19:00.

Webinar poprowadzi Krzysztof Ryszard Karauda, dr n. hum., psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany nauczyciel stażysta metody TRE® (TRE® Certification Trainer Trainee). Ukończył czteroletni podyplomowy kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz analogiczny kurs atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzi terapię indywidualną, par, rodzin i małżeństw. Jest certyfikowanym specjalistą w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie. Pracuje w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi jako psychoterapeuta i nauczyciel psychoterapii.

Podczas kursu TRE® przeszedł ogromną przemianę i mnóstwo się nauczył.
Jak sam mówi:
– Słowa nie wystarczą – ciało „mówi” inaczej i TRE® zdecydowanie umożliwia poznanie jego głosu, historii, możliwości i zasobów. Dzięki TRE® można poznać, jaką siłą jest kontakt między ludźmi, jak zdumiewające są mechanizmy samoleczenia posiadane przez nasze organizmy.
Prostota, elegancja i jednoczesne wyrafinowanie metody oraz tego, co umożliwia, mogą przekonać do jej regularnego stosowania wobec samego siebie oraz w praktyce zawodowej.
Od kilkunastu lat pracuję jako psychoterapeuta, od dwudziestu jako psycholog, w tym jako biegły sądowy, jednak w całej mojej karierze, do czasu poznania TRE®, nie spotkałem metody, która realnie oddaje ciału kierowanie procesem samoleczenia. TRE® stało się dla mnie punktem wyjścia do zainteresowania terapią przez ciało. W efekcie zacząłem się tych podejść uczyć i stosować w praktyce, TRE® jednak pozostaje dalej bazą, od której wychodzę, i podejściem, którego uczę na kursach certyfikacyjnych.

Zapisz się https://ahe.clickmeeting.com/255556652/register


data ostatniej modyfikacji: 2022-01-11 10:55:40
Komentarze
 
Polityka Prywatności