Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Koordynator pojazdów autonomicznych - nowa specjalność na Logistyce w SAN

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi uruchamia nową specjalność: Koordynator pojazdów autonomicznych na kierunku Logistyka.

Polska jest europejskim liderem w segmencie transportów międzynarodowych. Dzięki przedsiębiorczości to właśnie rodzime firmy stały się potęgą w branży transportowej, która od pewnego czasu napotyka dwa duże problemy utrudniające dalszy rozwój.

Jednym z nich i według ekspertów najważniejszym, jest brak zasobów ludzkich w postaci kierowców. Pojazdy autonomiczne przemieszczają się samoczynne pod ścisłym nadzorem koordynatora. Społeczna Akademia Nauk wychodząc naprzeciw problemom branży transportowej i zmieniającym się warunkom prawnym oraz brakowi zasobów ludzkich stworzyła innowacyjny program edukacyjny "Koordynator pojazdów autonomicznych". Specjalność pod taką samą nazwą realizowana będzie na studiach I stopnia na kierunku Logistyka w SAN od roku akademickiego 2018/2019.

Prof. dr hab. Łukasz Sułkowski Dyrektor Centrum Rozwoju Akademickiego i Kierownik Katedry Zarządzania uważa, że uczelnie wyższe, wypełniając swoją misję, powinny kształcić praktyków gotowych do podejmowania pracy zawodowej i Społeczna Akademia Nauk, tworząc wysoce upraktycznione specjalności kierunkowe odpowiada w tym zakresie na zapotrzebowanie rynku pracy. Z ramienia SAN projektem i nową specjalnością zarządza dr inż. Paweł Morawski - opiekun kierunku Logistyka. Pomysłodawcą specjalności i koordynatorem projektu jest Adrian Wilisz absolwent SAN posiadający wieloletnią praktykę w branży transportowej, pełniąc funkcje kierownicze w firmach TSL. Jak twierdzi Adrian Wilisz, w przyszłości możliwe do osiągnięcia jest sytuacja, że Polska stanie się centrum zarządzania ruchem pojazdów autonomicznych w Unii Europejskiej.

Oficjalne podpisanie porozumień z udziałem partnerów specjalizacji, którymi są LINK Sp. z o.o. jedna z największych i najnowocześniejszych firm transportowych w Polsce oraz Volvo Group Trucks Poland, odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. w Spale w Hotelu "Prezydent" podczas Konferencji Naukowej Agile Commerce http://www.konferencja.agilecommerce.spoleczna.pl gdzie sesja o godz. 11:00 będzie w całości poświęcona nowej specjalności "Koordynator Pojazdów Autonomicznych".


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-11 14:35:47
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW - Gmach Wydziałów Nauk o Żywności oraz Żywienia Człowieka i Konsumpcji
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 10
 
Polityka Prywatności