Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Trwają zapisy na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi w 2016 roku po raz kolejny otrzymała tytuł Uczelni Liderów.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na nowy kierunek studiów - Informatykę - studia licencjackie. W ramach kierunku są 2 specjalności.
Studiując w Akademii Humanistyczo-Ekonomicznej w Łodzi, to Ty decydujesz, jak wyglądają Twoje studia, to Ty je projektujesz. Student oprócz zajęć przewidzianych w programie kształcenia danego kierunku ma możliwość wyboru dodatkowych zajęć z oferty innych kierunków studiów.
Miesięcznik Perspektywy opublikował Ranking Uczelni Akademickich. Wśród niepublicznych szkół wyższych w Polsce Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna zajęła bardzo dobre 21. miejsce. W tym roku uczelnia awansowała o kilka oczek i jest drugą najlepszą uczelnią niepubliczna w województwie łódzkim.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna zaprasza na studia I i II stopnia. Rekrutacja na rok akademicki 2016/2017 już się rozpoczęła. Nie czekaj, sprawdź ofertę i zapisz się już dziś.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi rozpoczyna kształcenie w języku angielskim na dwóch kierunkach: Managerial skills and business management, po którym zdobędziesz tytuł licencjata oraz Management in international business environment, który daje tytuł magistra.
10 grudnia 2015 roku Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek o nadanie uprawnień do prowadzenia kształcenia na kierunku zarządzanie. Oznacza to, że po dopełnieniu formalności prawnych studia pierwszego stopnia na kierunku zarządzanie znajdą się wkrótce w ofercie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi uruchamia w roku akademickim 2015/2016 kilka nowych kierunków. Sprawdź co nowego proponuje uczelnia i zapisz się już teraz.
Od roku akademickiego 2015/2016 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi oferuje kształcenie na kierunku Ekonomia. Są to studia I stopnia prowadzone w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz online.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna uruchomiła nowy kierunek studiów: Bezpieczeństwo wewnętrzne. Są to studia interdyscyplinarne, łączące wiedzę z dziedziny nauk prawnych, ekonomicznych, politycznych, wojskowych oraz z zakresu zarządzania i funkcjonowania administracji publicznej w Polsce. Nowy kierunek wychodzi na przeciw rynkowemu zapotrzebowaniu na wykształconych specjalistów zajmujących się zróżnicowaną problematyką bezpieczeństwa wewnętrznego i zarządzania kryzysowego.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zajęła 3. miejsce wśród najwyżej ocenianych uczelni wyższych według studentów w 2015 roku. 12 maja 2015 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie uczelnia odebrała wyróżnienie wręczane przez międzynarodową firmę doradczą Universum – światowego lidera w dziedzinie employer brandingu.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi realizuje innowacyjny projekt „Obserwatorium losów zawodowych absolwentów uczelni wyższych” (OLZA). Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany jest pod nadzorem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe.
Dla kandydatów na studia II stopnia filologii polskiej Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna przygotowała specjalną ofertę! Uczelnia proponuje 50 % zniżki (ok. 165 zł płatne w 10 ratach)na studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego, realizowane metodą blended learning.
40% zniżki na kierunku Grafika przez pierwszy roku studiów oferuje Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.
Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na nowe kierunki studiów podyplomowych.
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza chętnych do biernego uczestnictwa w zajęciach tanecznych swoich studentów w dniach 15-17 stycznia. Zajęcia będą odbywać się w salach baletowych K312 i K314 przy ul. Sterlinga 26 w Łodzi.
27 listopada w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyło się Spotkanie Rocznicowe dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Akademii.
Studenci kierunku Taniec Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zapraszają wszystkich na „TANECZNE HALLOWEEN” – pokaz tańca, który odbędzie się 30 października o godz. 13.00 w Patio AHE.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Łodzi
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
UNS_220.jpg
WSSIP_220.jpg
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 04
 
Polityka Prywatności