20 grudnia 2010 (poniedziałek)
(Archiwum)

Ostatnie zajęcia Akademii Polskiego Filmu w tym roku!

W poniedziałek 20 grudnia odbędą się siódme zajęcia drugiego semestru Akademii Polskiego Filmu w Łodzi.

W kinie Polonia o godzinie 17 będzie można obejrzeć filmy „Słońce wschodzi raz na dzień” Henryka Kluby i „Westerplatte” Stanisława Różewicza, poprzedzone wykładem dr Bronisławy Stolarskiej. Zapraszamy!

www.akademiapolskiegofilmu.pl/lodz

Organizatorzy: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Stowarzyszenie Filmowców Polskich

Partnerzy: Kino Polonia, Filmoteka Narodowa, Uniwersytet Łódzki, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna, Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania

Patroni medialni: TVP Łódź, Gazeta Wyborcza, Radio Łódź, Moje Miasto Łódź


ostatnia aktualizacja: 2010-12-15
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 28 czerwca
Polityka Prywatności