25 lutego 2011 (piątek)
(Archiwum)

"Studenci zagraniczni w Polsce" - dzień trzeci

Ogólnopolska konferencja "Studenci zagraniczni w Polsce" jest organizowana w ramach programu "Study in Poland", prowadzonego wspólnie przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich i Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 23-25 lutego 2011 r. w hotelu Ambasador przy al. Piłsudskiego 29 w Łodzi. Gospodarzami konferencji będą wspólnie łódzkie uczelnie uczestniczące w programie "Study in Poland": Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka i Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Partnerem konferencji jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Temat konferencji poświęcony jest aktualnym kwestiom związanym z umiędzynarodowieniem polskiego szkolnictwa wyższego oraz rozwojem mobilności studentów i pracowników naukowych. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń w zakresie współpracy międzynarodowej i pozyskiwania studentów zagranicznych, wymiana doświadczeń dotyczących promocji polskich uczelni za granicą, ustalenie priorytetów działań w programie "Study in Poland" w latach 2011-2013.


ostatnia aktualizacja: 2011-02-15
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 19:00
Misery
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
HOTéLOVE Story - komedia romantyczna
28 czerwca 2026 (niedziela), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 28 czerwca
Polityka Prywatności