31 lipca 2011 (niedziela)
(Archiwum)

„LATO ZET I DWÓJKI” W ŁODZI

Muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy wystąpią w niedzielę, 31 lipca, w Łodzi podczas koncertu „Lato ZET i Dwójki” organizowanego przez Radio ZET i TVP2 we współpracy z Miastem Łódź i Manufakturą.

Radio ZET i TVP2 zapraszają łodzian na trzeci z tegorocznych koncertów organizowanych w ramach trasy „Lato ZET i Dwójki”. Wydarzenie odbędzie się 31 lipca na Rynku Manufaktury (ul. Drewnowska 58).

Najgorętsze przeboje lata wykonają polskie i zagraniczne gwiazdy: Wilki, Lady Pank, Milow, Feel, Wet Fingers, Aloe Blacc a także Andrzej Piaseczny oraz Piotr Kupicha z chórem z „Bitwy na głosy”. W trakcie koncertu, w głosowaniu sms, widzowie będą mogli wybrać największy przebój wieczoru. Występy artystów zaczną się o 20.00 wraz z pojawieniem się na scenie zespołu Hamak. O 21.10 rozpocznie się natomiast transmisja koncertu w TVP2.

Nowoczesna oprawa multimedialna oraz atrakcyjna scenografia będą uzupełnieniem muzycznego show przygotowanego dla mieszkańców Łodzi. Gospodarzami wieczoru będą Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET oraz Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel z TVP2. Wstęp na koncert „Lato ZET i Dwójki” w Łodzi jest wolny.

ostatnia aktualizacja: 2011-07-28
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Łodzi i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 23 czerwca
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
Fotofestiwal 2026: 24 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Fotofestiwal 2026: 25 czerwca
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 26 czerwca
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:00
Ravekjavik Forever
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Diva Show
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 20:00
No exit - bez wyjścia
27 czerwca 2026 (sobota), godz. 10:00
Fotofestiwal 2026: 27 czerwca
Polityka Prywatności