Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

PŁ zaprasza na seminaria w internecie

Logo Politechniki Łódzkiej

Wirtualna aula dla 500 słuchaczy i dziesięć 50-osobowych wirtualnych sal seminaryjnych to najnowsza oferta Centrum E-Learningu Politechniki Łódzkiej. Uczelnia jako pierwsza w regionie oferuje platformę seminariów internetowych, tzw. webinarów, dostępną dla wszystkich pracowników oraz studentów. Jednorazowo w wirtualnych pracowniach PŁ może przebywać aż 1000 osób!

- Nowa platforma w naszym wirtualnym kampusie WIKAMP jest dostępna dla wszystkich pracowników, którzy pragną ułatwić sobie komunikację w pracach grupowych, projektach czy badaniach. W webinariach mogą brać udział pracownicy i studenci dowolnej uczelni na świecie - podkreśla dr inż. Rafał Grzybowski, dyrektor Centrum. - Platforma może też ułatwić efektywność szkoleń wewnątrz uczelnianych. Jedno z takich szkoleń w wirtualnym pokoju już się odbyło dla pracowników dziekanatów, prowadzone przez programistów Centrum Komputerowego.

W najbliższy czwartek, 15 marca o godzinie 10:00 w wirtualnej auli odbędzie się prowadzone przez dr inż. Rafała Grzybowskiego webinarium poświęcone prezentacji możliwości nowej platformy.

Centrum E-Learningu PŁ (CEL) zostało utworzone w lipcu 2017 r. dla wspierania edukacji z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (e-learning) we wszystkich obszarach kształcenia realizowanych na naszej uczelni, a także koordynowanie wszelkich prac nad rozwojem e-learningu w Politechnice Łódzkiej.

data ostatniej modyfikacji: 2018-03-09 13:54:50
Komentarze

Edukacja

BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Budownictwo pasywne
 
Polityka Prywatności