Bezpłatny kurs "Organizowanie i prowadzenie kampanii reklamowej"

Każdy, kto ma 18 lat i więcej oraz zamieszkuje teren województwa łódzkiego, może zgłosić się do udziału w szkoleniu.
Akademik lub wynajęte mieszkanie też może być:)

Szkolenie będzie odbywać się w Łodzi, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Po ukończonym kursie – egzamin umożliwiający nabycie kwalifikacji zawodowej. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników kursu: staż na Wydziale Zarządzania UŁ!

Udział jest całkowicie bezpłatny, dodatkowo na każdym ze spotkań organizator zapewnia słodki poczęstunek, kawę, herbatę oraz obiad. Każdy uczestnik otrzyma także podręczniki oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: 531 388 859

Nabór tylko w grudniu do wyczerpania miejsc!
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Łódź

NEWSY Łódź
i łódzkie

Zespół Wavy w finałach konkursu Microsoft Imagine Cup 2018

Zespół Wavy awansował do finałów krajowych konkursu Microsoft Imagine Cup 2018, które odbędą się 11 i 12 kwietnia w Warszawie. Studenci opracowali lokalizator dla nurków rekreacyjnych, który monitoruje przebieg nurkowania zapewniając bezpieczeństwo. Dzięki systemowi Wavy nurek nigdy nie jest sam.

- Nasze urządzenie przekazuje informację o położeniu nurka w czasie rzeczywistym. Ponadto zebrane dane trafiają do chmury Azure, gdzie zostają przeanalizowane i zobrazowane z użyciem naszej aplikacji. Zyskujemy dzięki temu możliwość obserwacji położenia nurka, co bezpośrednio przekłada się na poprawę poczucia bezpieczeństwa pod wodą - informuje mentor zespołu dr inż. Jarosław Andrzejczak z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ. - Dzięki systemowi Wavy nurek nigdy nie jest sam.

Finały krajowego konkursu Microsoft Imagine Cup 2018 odbędą się 11 i 12 kwietnia w Warszawie. Na gali zespół reprezentować będą: Jakub Wujek i Damian Perydzeński z Politechniki Łódzkiej oraz Artur Seliga z Politechniki Warszawskiej. Skład zespołu uzupełniają: Michał Andrzejczak oraz Marcin Lenarczyk z Politechniki Łódzkiej.

Więcej informacji o lokalizatorze Wavy można znaleźć na stronie zespołu.

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-04 10:26:09
Komentarze
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
AHE_220.jpg
boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 09
miniatura Uczelnia - Akademia Morska w Gdyni
 
Polityka Prywatności